Бутик търси

Started by Tzvetelina Solbach, 16 февруари , 2004, 05:06:00

« назад - напред »
Go Down

Tzvetelina Solbach



Бутик търси интересни , качествени , български дрехи .
Единични бройки или малки серий  от  дизайнер или художници.
Заплащане веднга .
 e-mail: tzwete@aol.com

fantomass

:)искам да попитам ...има ли някакво значение...ограничение ...в какъв стил са дрехите?...
силно съм заинтригувана от Вашето предложение!:)

:)

Tzvetelina Solbach

Na vsi4ki ,  koito mi pisaxa blagodarj vi .
Iskam da dam pove4e informazia za nestata ,koito tarsa .
Stava vapros za butik v Germania grad Köln .
Za drexite ,koito ste zakurj prodava4a trjabva da moje da isdade faktura ili da e saglasen na pokupko-prodajben dorovor .Nestata sa za iznos i mi trabva takav dokument za da moga da plata mitoto .
Klientite sa jemi mejdy 30 i 50 godini .Tova ozna4ava :
1 Nestata trabva da sa elegantni i interesni
2 Ne trabva da sa mnogo rasgoleni
3Ne trabva da sa ekstravagantni i avangardni koto primerno : blusa ot pleten bambuk ,abiturenska roklj ot stari gramofoni plo4i i drugi podobni .
Molj samo seriozni predlojenia .

m.k. 'ODETA"-Donka Lazarcheva

    Zdraveite,
As sam Dizainer na modna kushta :"ODETA".Izrabotvame edinichni broiki svatbeni ,balni i vecherni toaleti.Sushto taka i po poruchka.Za da poluchite po dobra predstava mojete da posetite web saita ni www.odeta.bgcatalog.com
   Razbrah ot vtorata vi obiava ,che moje bi ne tursite tochno takiva modeli,no modelite mogat da budat saobrazeni s jelaniata na klienta...
   Shte se radvam ako se svargete s men da obsadim vazmojno satrudnichestvo.
   Donka Lazarcheva


Милена Кирова

Zdraveite, proizvoditel sym na drehi-rychno pletivo, kachestvoto na izdeliata e mnogo visoko, prejdite sa testvani predvaritelno ot nas, razmeryt na drehata ne se promenia sled prane, samite drehi stoiat mnogo dobre vyrhu tialoto. Mojete da poluchite predstava ot nashia sait: http://www.knitting.netfirms.com Priemame i porychki, razpolagame s katalozi na prejdite.

Petrov

Az sum designer na damski i mujki butikovi oblekla.Bih iskal da skljucha dogovor s vas.Predlagam tova koeto tursite.

Kirqk

Moka da vi predlaja rizi v malki serii i faktura da izdam.Ako proqvite interes mojete da mi poso4ete kade da pratq snimka na modela.Pishetemi na vvvvk@.abv.bg.

Тодорина Петкова

Здравейте, Цветелина
Изработвам с много любов и огромно желание дамски облекла с уникални арт елементи.
Моля, свържете се с мен на e-mail ми.
Поздрави!

T.Solbach

zdraveite Todorina
v momenta sam v BG .
Ispratete mi na imeila  snimki na va6i modeli  i telefon za vrazka .
Pozdravi : T. Solbach

Gergana Tomova

"Magma fashion"
Firmata izrabotva damski butikovi oblekla.
Nashite klienti sa na vuzrast ot 17- 50 g. Izrabotvame kostiumi ot 2,3 i pove4e 4asti po jelanie na klienta.V tiah sa zasupeni ru4no risuvani elementi,broderia ipletivo( po jelanie).

krasimira

shte otvarqm magazin i iskam da vidq kakvo predlagate

Bilqna Docheva

 Zdraveite gospozo Solbachi,
 turgovski menidzur sum na firma Aries- unicat .
 Firmata e na modnia bulgarski pazar veche poveche ot 10 god. prez koito e pechelila redica modni nagradi.
Obleklata sa v makl serii kato asortimenta e ot damska-ezednevna, vecherna moda do oblekla za vsekidnevieto i biznes dami / kakviato e predimno nashata klientela. /
Otlichavat se s goliama praktichnost, vzaimnozameniaemost, unikalnost i kachestvo.
 Pri eventualen interes ot Vasha strana , molia pishte mi za da Vi izpratia snimkov material i podrobna informacia na email : bibi.docheva@abv.bg.
 Smiatam che i dvete strani shte budat udvoletvoreni pri eventualno sporazumenie.
 
 S uvazenie : B Docheva.

Vesela

az sam dizainer na markata relax proizvegdame damsko obleklo v malki serii mnogo dobr zeni

Sleazy studio

www.sleazystudio.com
Balgarski proizvoditel na kojeni oblekla i aksesoari.Raboti i malki serii i porachki za butik.

mirelli26

Zdraveyte!Silno sam zaintriguvana ot predlojenieto Vi.Az sam dizayner na damski oblekla,butik i unikati.Rabotq v kratki serii,predimno s estestveni materii.V drehite mi ima mnogo romantika,jenstvenost i etnoelementi.Moje da razgledate sayta mi www.mirelli.co.uk.Dosega sam iznasqla oblekla za UK,Ispaniq.Iznasqm gi sas sertifikat EURO1,pri koyto ne se zapla6ta mito,a samo DDS.6te se radvam,ako Vi dopadne tova,koeto predlagam,za otli4noto ka4estvo garantiram.Imam mnogo modeli,koito ne sa ka4eni v sayta,no moga da Vi izpratq snimki pri interes ot Va6a strana.S uvajenie:Maykova.
 USPEH!


Go Up