19 март , 2024, 13:12:47

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


iskam da otida na kasting ili konkurs,no ne moga da namerq:(

Started by radost, 31 юли , 2005, 19:04:26

« назад - напред »
Go Down

radost

kajete mi za nqkvi kastingi ili konkursi pls:)

mili4kata88


ivona

i na men moje da mi kajete ako namerite  ako e v gabrovo o6te po-dobre pls blagodarq vi predvaritelno pi6ete mi na ivona.89@abv.bg

NSMD

СЪВЕТА ПО МОДЕН ДИЗАЙН НА НАЦИОНАЛНАТА КАМАРА ЗА МОДА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ,  СПИСАНИЕ  БЪЛГАРСКИ МОДЕН БУК И АЛБЕНА АД

С ПОДКРЕПАТА НА НАЦИОНАЛНИТЕ ИНСТИТУЦИИ

 

организират

 

ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС

ЗА МЛАДИ СТИЛИСТИ, ДИЗАЙНЕРИ И МОДНИ ТАЛАНТИ

 

Изразете себе си в един или всеки от посочените раздели и категории:

Раздел: МОДЕН ДИЗАЙН в категории:

1.       детска мода

2.       спортно-елегантна младежка мода

3.       вечерни облекла

4.       висша мода

5.       връхни облекла и кожи

6.       мъжка мода

7.       аксесоари: обувки и чанти

8.       бижута

9.       интимо: бельо и бански

10.   текстил

Раздел: СЦЕНИЧНО ИЗКУСТВО в категории:

11.   модни прически

12.   грим

13.   модна фотография

14.   авторска фешън музика

15.   модна хореография

16.   модна сценография

17.   модел: /мъже и девойки/

 

І КРЪГ - 31.01.2006 г.

За Раздел Моден дизайн: Очакваме по 5бр. Ваши скици с размер АЗ без надписи.

За Раздел Сценично изкуство: За "Прически" и "Грим" се изпращат по 5 фотоса на Ваши рекламни лица преди и след изпълнението на проекта Ви.

За "Модна фотография" участието е с 5 фотоса в размер А3.

За "Авторска фешън музика" изпращайте записи на 1 СD с Ваши композиции.

За "Модна хореография" и "Модна сценография" изпратете 5бр. текстови и образни проекти на хореографии и сцени за модно събитие.

За "Модел" изпращайте по 5 свои различни фотоси в цял ръст и лице.

Краен срок за участие в националния конкурс: 31.01.2006г.

/ Важи пощенското клеймо. На място на адреса на получаване до 23.00часа/31.01.2006 /

 

ІІ КРЪГ - Пловдив, 30.03.2006 г.

Обявяване на номинациите за финал /по 5 за всяка посочена категория и възрастова група/. Награждаване със сертификати за най-добър идеен проект и цялостно представяне по време на PLOVDIV FASHION WEEK - Международен панаир Пловдив. Наградените със сертификат от І, ІІ и ІІІ национален конкурс получават допълнителни бонус точки при участие и оценяване в І национален конкурс на тема "Танцуваща мода-Мода в движение".

 

ІІІ КРЪГ - Приморско, 28-30.06.2006 г.

Ревю спектакли на финалистите. Класиране на победителите в посочените раздели. Награждаване. Тържествен коктейл.

 

НАГРАДИ:

1-ва награда: статуетка; 2 участия в Sofia FASHION WEEK и 2 участия в Plovdiv FASHION WEEK;Публикуване на моделите в BG book;TV излъчвания.

2-ра награда: диплом, 1 участие в Sofia FASHION WEEK и 1 участие в Plovdiv FASHION WEEK; Публикуване на моделите в BG book; TV излъчвания.

3-та награда: диплом, 1 участие в Plovdiv FASHION WEEK; Публикуване на моделите в BG book; TV излъчвания.

 

СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ:

·        Стипендия за обучение по моден дизайн в България;

·        Едноседмичен стаж в чужбина;

·        Едногодишен договор за публикуване на идейни проекти по скици в 10-езичното българско списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл" с тиражиране на кройки и продажба на модели;

·        3-годишно участие в Международен дизайнерски пленер - Импресия, Пловдив 7-11.06.2006/2007/2008 и Лятна академия за моден дизайн - градината пред Народен театър, София /15-20.06.2006/2007/2008. Изложби-аукцион на финалистите;

·        3-годишно участие в Международна дизайнерска борса за договаряне на ангажименти;

·        Издаване на самостоятелен диск с авторска музика;

·        Фотоизложби и ангажименти за победителите в модна фотография, хореография, сценография, грим, прически;

·        Ангажименти с договор в Модни агенции, членове на Национална камара за мода за рекламни лица, участия на подиум и обучение за моделите-победители.

 

МНОГО ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРЕМИИ И НАГРАДИ. СПОНСОРСТВА.

 

ЖУРИРАНЕ:

І кръг- BG book

ІI кръг- Национален съвет по моден дизайн

ІІІ кръг- Международно жури и Медиен моден съвет

 

РЕГИСТРАЦИЯ:

Изпращайте Вашите материали персонално за всяка избрана тема и автобиографията Ви на адрес: 4000, гр.Пловдив, ул. "Кн. Ал.І Батенберг" 51, ет. 1, за ІIІ национален конкурс за млади стилисти, дизайнери и модни таланти.

Регистрационна такса за участие: 6лв. /шест лева/ с ДДС за всяка категория, платими по банков път: Национална Камара за Мода - България, банкова сметка - 107 647 25 63, банков код - 621 7 630 7 - Булбанк АД, клон Пловдив за ІІІ национален конкурс за млади стилисти, дизайнери и модни таланти. Издава се данъчна фактура.

 

Участниците в І и ІІ кръг се регистрират с входящ номер в три възрастови категории: 15-18, 19-25 и 26-30 години, а за модел в две възрастови категории:15-18 и 19-22 години. Право на участие имат всички таланти без ограничение за образование и професионална квалификация. За модел могат да участват само лица-непрофесионални модели и без опит на подиум с минимална височина за девойки 1.70м и 1.75м за мъже.

 

Информация на тел. 032/62 09 29 и 088/825 35 16.

E-mail: nsmd@abv.bg или bgbook@abv.bg

 

Документи, снимки и скици на номинираните от ІІ и ІІІ кръг не се връщат. Всички права са в полза на авторите-участници като участието на финал се осъществява чрез възлагане управление на авторските права

BgFashionChamber 032/620929,632271,088/825 35 16

Bianca

studentka sam v teatralnata akademia NATFIZ aktiorsko maistorstvo i iskam da otida na kasting svarzan s profesiatami taka4e moje da mi pi6ete

Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

Go Up