28 март , 2024, 16:20:21

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Kak da stana model v Vogue & Fashion..

Started by Xpucu, 12 март , 2005, 16:51:19

« назад - напред »
Go Down

Xpucu

Kolko e izvestna tazi agenciq?
Nqkoi znae li za neq?..


Dinko

emi vseki iska da e model ..! az gledam vsqka dreha mi otiva super mnou ..! kvoto i da obleka pak i .! sam hubav e taka pone kazvat .! ama tia prizivi ne s echuvat mai mnogo mnogo........!kakto i da e .! e i az iskam .!ako nqkoi iska da vidi moi pic-cheta neka pishe na nepokorimia@abv.bg ama imaite predvid che sa snimanis tel.!!!!!! are t`va ot mene .! ako nqkoi vse pak reshid a obarne vnimanie mnogo she s eradvam ..!

DEYANA SHALAMANOVA

Kak da stana model v Vogue & Fashion..

elito

hi kvo staa . na kolko god. si . i az iskam da stana model . ako iska6 da si poprikazvasme pi6i nekoi pat. ai 4ao

MARIQ RADULOVA

VA6ATA AGENCIQ BILI MI PREDLOJILA RABOTA

Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

marcheto_13

За пръв път я чувам тази агенция... къде се намира?

--
Модерирано: моля, пишете на кирилица!

Go Up