28 март , 2024, 17:47:20

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Минон

Started by betigm, 23 ноември , 2006, 14:45:26

« назад - напред »
Go Down

betigm

Някой посещавал ли е магазините на тази фирма.?Смятам да си закупя тоалет който чудесно ми стоеше.Имате ли мнение и информация?В тяхните магазини има сватбени и абитуриентски ,дамски и мъжки тоалети.



Съобщението беше редактирано (11-23-06 14:48)

xesperia

Тази година съм абитютентка и приятелка на майка ми ни препоръча техния салон. Харесах си рокля и си я купих още зимата. Сега я занесох, за да я скъсят и се оказа, че "шивачката" не е баш шивачка (поне според мен) и че роклята се скъсява по нов и много удобен начин - шефката на салона (в последствие ме "светнаха", че е такава) направо взина ножицата и започва да реже, без метър, без креда, тя си реже. Как реже - на вълнички и след това познайте как се подравнява рокля - никак, само се скъсява! Голям кеф, нали! Препоръчвам Ви да си изберете рокля в някой от многото други салони за подобни облекла с София и не само. Оказа се, че и цените са същите, а обслужването е на много по-високо ниво и поне няма да си тровите живота, заради неграмотни хора :)
Успех :)

Go Up