tarsia proizvoditeli ot bg na drehi

Started by Galid Alli, 19 септември , 2005, 10:01:29

« назад - напред »
Go Down

Galid Alli

tarsia informacia za prizvoditeli na vsiakakav vid drehi ot balgaria.molia izprashtaite informacia na e-mail

Dimitur Dimitrov


georgi

Imam dobre oborudvan tzeh za proizvodstvo na drehi i tarsia seriozno hora koito iskat da rabotim zaedno. Firmata mi raboti barzo i mnogo ka4estveno tai kato razpolagam s hora zanimava6ti se s moda i proizvodstvo na drehi ot 15 godini.

Dimitar Dimitrov

Zdraveite kazvam se Dimitar Dimitrov i imam shivashko atelie vav koeto izrabotvame izkliu4itelno butikovi toaleti naskoro otvorihme i magazin vav koito pokazvame nashite idei.Ako proqvqvate interes pishete i 6e vi dam po podrobna informatsiq.Rabotim predimno sas est.materii.Blagodarq vi predvaritelno.

Anelia

Zdrasti, Georgi:)
Az su6o se zanimavam s proizvodstvo na drehi i se zainteresuvah ot tvoeto suob6tenie;)Bi li mi otgovoril kude se namira cehut(v koi grad) i kak bihme moglid a ustanovim kontakt s teb?:)
Predvaritelno blagodarq;)

N.V.P-trade.ltd

Proizvoditel na rabotni, firmeni i trikotajni oblekla.
0898303767

mariana

mailut vi vrushta pismata

Elizabet Pechovska

Zdraveite!
Jelaia da mi izpratite po podrobna informatzia.

mariana

Moje li da mi izpratite mail, na koito da vi izpratia informacia

Anelia

Zdraveite;)Predlagame na Va6eto vnimanie novata kolekciq na firma COBUCCI-Veliko Turnovo. Saitut na firmata e www.cobucci.net. Ako vi haresva modnata liniq, koqto predlagame ili jelaete da polu4ite pove4e informaciq, molq pi6ete na maila na firmata cobucci@abv.bg

NEDJATİN MUSA MUSTAFA

Predstavitel sım na firma MİRAN TEKSTİL koyto e proizvoditel na vsyakakav vit aksesuari
ADRES:HOŞDERE YOLU MERKEZ MAHALLESİ EVREN OTO SANAYİ SİTESİ İÇİ
                       ESENYURT/İSTANBUL
TEL:+902126721240-3
GSM:+905352184772
NEDJATİN MUSA MUSTAFA

emiliq

molq ako e vyzmojno da mi izpratite snimki na vashi modeli

Boyka Manolova


tania

Na6iq web site e www.cobucci.net  Ako jelaete moje da razgledate na6ata produkcia

tania

na6ia web e www.cobucci.net Ako jelaete tam ima informacia za na6ata produkcia


Go Up