28 март , 2024, 18:54:09

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


obarkana sam....

Started by joana, 11 септември , 2003, 13:58:51

« назад - напред »
Go Down

joana

zdraveite kazvam se joana i sam adski obarkana,izto6tena i ......sarde4no blagodarq na Silviq Todorova za 4asti4nata pomo6t koqto mi okaza ise nadqvam ostanaloto da go polu4a tuk i ot vas.az sam na4inae6t model i bih jelala da se svarja s dr modeli koito sa na qsno.ot mnogo vreme se opitvam da se svarja s edna modna agenciq 4rez e-mail adres no uvi ne uspqvam poradi nqkakv problem.obarnah se kam fashion.bg i ot tam mi be predlojeno da se dopitam do dr modeli.agenciqta e X-Ground.znaq 4e e nai-dobre da se otide na mqsto i da se uredqt ne6tata ,no za sajalenie sam vazprepqdstvana.6to se otnasq do telefonnite razgovori -mislq 4e nqma da se postigne mnogo i pak 6te se stigne do izvoda da gi posetq na jivo,a az za sega ne moga.i taka nadqvam se 4rez tozi forum da se svarja s nqkoi modeli koito biha mogli ili biha se opitali da mi pomognat po nqkakav na4in.6te sam vi bezkraino blagodarna:)


Hristo

e i as imam sushtia problem kato Joana =)) i veche mislq da se otkaja ot tezi nespolochlivi opiti  =((((

Stella

Здравей Йоана,
в сайта на ВИЗАЖ открих според мен полезна за теб информация, както и за всички тези, които желаят да станат модели. Адресът е http://www.visages.net/bm.asp
Не знам защо обаче информацията е само на английски език. Там пише че можеш да изпратиш снимките си по електронната поща на адрес   tiho@visages.net
Успех !
Интересно ми е, защо толкова много искаш да станеш модел ?



svetlin

искам да стана манекен бе хора на 14 годинки съм


Kamelia

Zdraveite, vsichki!
Za svoia iznenada otkrih info za predstoiasht konkurs.
Organizira se ot spisanie"Moden Book" i Natsionalnia savet po moda i dizain. Tova e FASHION RISE konkurs za mladi stilisti, dizaineri i modni talanti, chiito kraen srok za podavane na dokumenti e 31.01.2006. IMA I RAZDEL ZA MODELI! Poveche info moje da se poluchi na tel:032/620929 i 088/825 35 16, kakto i na e-mail:nsmd@abv.bg i bgbook@abv.bg.
Nadiavam se che sam bila polezna i niakoi ot vas shte se vazpolzvat da uchastvat.
Uspeh!!!

momi4e bez ime

zdravei Joana, az sam edno momi4e koeto s ogromno jelanie iska da se zanimava s tezi manekenski izqvi no  me spira edno edinstveno ne6to.Tova 4e edno mlado momi4e ne moje da pokaje krasotata si i vsi4ki neini ka4estva po 4esten i dostoen na4in. Bqh v manekenska agenciq iskarah zadaljitelnite kursove,spravqh se dosta dobre i s radost se vturvah vav vseki sledva6t konkurs...
...i taka dosta vreme dokato v edin prekrase moment ne otidohme da otkrivame edna diskoteka. Zada4ata ni be6e da tancuvame na pilona po4ti po belio i krai s konkursite i drugite meropriqtiq svarzani s modata,ot "manekenka"stanah "tanciorka"
prosto sam kasmetliika 4e ne mi se slu4i ne6to po lo6o i sam sigorna 4e znae6 za kakvo govorq:)
ne ti jelaq ni6to podobno, naprotiv vsi4ko nai-hubavo no parvo si napravi pone izvod i parvo misli i posle deistvai.4ao skapa i jelaq ti vsi4ko nai,nai-hubavo. :):)

Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

marcheto_13

Здрасти,
наистина няма друг начин освен да обиколиш агенциите, защото както знаеш най-важно за един модел е как изглежда. За това букерите трябва да те видят! Ако не се интересуват ще ти кажат веднага! Ако те харесат ще ти предложат договор. След това ще ти изпратят при някой фотограф да ти направят професионални снимки. След това ще гредат да снимаш повечко списания за да направиш повече снимки и когато имаш вече някакви снимките ще те предложат на чужди агенции. Това е горе-долу, което ще ти се случи ако те харесат и те вземат в добра агенция. Ако имаш въпроси към мен - питай. Отдавна съм модел!

--
Модерирано: моля, пишете на кирилица!

Go Up