RQ:Ще ми кажете ли ?

Started by SomeOne, 08 юли , 2004, 13:31:49

« назад - напред »
Go Down

SomeOne

hi. На 16 години сам и се интерисувам от мода можете ли да ми кажете на колко трябва да стана за да мога да ходя по конкуси или вече сам закаснял :)

bobi

Zdr, ami ne si zakysnql.. Az sa6to sam na 16 i ve4e sam profesionalen model na Visage.
Za vsi4ki koito iskat da opitat 6ansa si vav vsqka agenciq mogat da otidat i na mqsto v ofisa da se pointeresuvat dali mogat da rabotqt kato modeli. Po tozi na4in mogat da bydat zabelqzani ot bukerite na dadenata agenciq.. taka na mqsto e nai-dobriq variqnt za vsi4ki kandidati! Uspeh ot mene na vsi4ki

мими

Като казваш "на място" имаш ли предвид да се обадиш предварително или директно?

bobi

ami hubavo 6te e da se obadi6 predvaritelno i da im obqsni6 namereniqta si

ivan

za vsi4ki koito iskat da opitat vuv vizaj telefona na ofisa e 02/9812361 uspeh

ivan

hi az sam ot
shumen i skoro 6te stana na 15 .iskam da popitam dali ima v1zmojnost da stana model. visok s1m oklo 178 sm .bihte li mi pratili adres na koito moga da se obadq za pove4e informaciq.blagodarq vi predvaritelno.imam v1pros k1m mom4eto koeto e na 16 i ve4e e profesionalen model na visage kak e stanal model i imalo li e nqkakvi konkursi

ivan

trqbvat li nqkakvi snimki i dop1lnitelni materiali?

daqna

az sam ot ruse na 16 godini i sam 174 dali stavam za model

ivo

na 15 godini sam ot pld sam:}}znaete li ne moje li da se prati snimka po neta i..iskam da vi popitam na mesec kolko revuta imate za6toto vse pak ima u4ili6te i t.n.kolko vreme vi vzima da ste model?

vlado

be ko da mi kajete :) iskam da znam ot de da gledam snimki na modeli an agencii da vidq s16nost iam li krasacvi i krasavici ili;))))))

tania

imam priqtel koito mislq 4e e idealen da stane maneken!iskam da mi kajete kak moje da stane tova?kude moga da pokaja negovi snimki i t.n.!blagodarq vi predvaritelno!!!

Denis

hi az sam na 18 ot dosta godini treniram i igraq voleibol v 4ujbina 185/72 bix iskal da znam dali stavam za model;))

Iliana

razbira se 4e stavash.....trjabva da se probvash.....vij www.modelbg.com.....registriraj se i moje njakoja agencia da te haresa.....

radost

predi godina ima6e kasting na viza6 v moq grad i az otidoh estestveno:)
udobriha me i ima6e kursove za manekenstvo,imam diploma ,no ne sam hodila na konkursi tva zna4i li ,4e ne sam model?

VALENTINA

6te moje li da mi otgovorite na edin moi vypros koito mnogo me interesuva za6toto izbirat momi4eta samo zaradi tova kolko e visoko i kakvo e tqloto mu a vyn6niq vid ve4e ne se li za4ita naskoro v moq grad izbraha edno momi4e koeto e mnogo ama mnogo grozno i ne poddyrja nikakva higina

Go Up