19 март , 2024, 12:47:06

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Rabota kato model

Started by Desislava, 23 януари , 2006, 13:20:35

« назад - напред »
Go Down

Desislava

Zdravei iskam da rabotq kato fotomodel no neznam kum koq agenciq neznam i za organizirani kastingi pomeje az sam ot Dobrich a tam mnogo rqdko se sluchva da ima kasting:(Predi se zanimavah s tova mnogo mi haresva imam opit chuvstvam se dobre pred fotoobektiva.nadqvam se da mi pomognete.Chal i priqtna rabota:)

Kamelia

Zdraveite, vsichki!
Za svoia iznenada otkrih info za predstoiasht konkurs.
Organizira se ot spisanie"Moden Book" i Natsionalnia savet po moda i dizain. Tova e FASHION RISE konkurs za mladi stilisti, dizaineri i modni talanti, chiito kraen srok za podavane na dokumenti e 31.01.2006. IMA I RAZDEL ZA MODELI! Poveche info moje da se poluchi na tel:032/620929 i 088/825 35 16, kakto i na e-mail:nsmd@abv.bg i bgbook@abv.bg.
Nadiavam se che sam bila polezna i niakoi ot vas shte se vazpolzvat da uchastvat.
Uspeh!!!

Margarita Petkova

Zdraveite!Iskam da sam foto model.Imam dogovor s Visages,no ne se obajdat po prostata prichina,che sam im otkazvala da si platia da stana na parvo niasto.

Ako Vi tiabvat momicheta az sam na 19 godini 176 85/60/90, ot Ruse.

Blagodaria Vi!

Vladimir Georgiev

Zdravei iskam da rabotq kato fotomodel no neznam kum koq agenciq ,neznam i za organizirani kastingiaz sam ot Varna. Ako moji da mi pomognite da mi  da se svarja s nqkoiq ot agenciite.

Dimana

ot sliven sam imam jelanie da se zanimavam s moda no neznam kam koi da se obarna na 18g.sam 172cm.52kg.izglejdam dobre kade i kak moga da vi izpratia snimki i kakvi molia pi6ete mi.
                                                S uvajenie i pozdravi:DIMANA

imam jelanie da stana model e znam 4e se iziskva pokrai tova i dosta trud no ambitciozna sam na 18g.52kg.172cm.izglejda6ta dosta dobre komunikativna s 4uvstvo za otgovornost .Mola vi pi6ete mi kakvo triabva da vi izpratia za da pogovorim.Dimana

Katerina

Zdrasti,

Ako iskash mojesh da uchstvash v kasting za modeli na modnoto spisnieto
Fuzion Fashion Magazine. Prati tvoi snimki na tozi e-mail: fuzion_model@mail.ru
 
Tova e online casting za nabirane na moideli za spisanieto.

Katerina

Mojete da razgledate modnoto spisanie Fuzion Fashion Magazine na tozi adres:

http://www.pbase.com/gurummx/fuzion

jeny

Zdraveite,imam ogromno jelanie da stana foto model,no razmerite sa mi miniatiurni.Nadiavam se vse pak da se pointeresuvate i da me naso4ite pravilno.


Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

go6katabg

iskam da stana model

go6katabg:)

make up

Zdrasti, pro4etoh pismoto ti i se setih za edna stranica, koqto posetih www.bgmodels.tv vij q, mislq 4e za teb bi bilo dobro na4alo ;) Mail im e iana@bgmodels.tv

Uspeh! ;)

Go Up