28 март , 2024, 15:32:57

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Конкурс за модели на FTV

Started by silvia, 30 септември , 2003, 17:41:09

« назад - напред »
Go Down

silvia

Здравейте,
в сайта на FTV има много интересен конкурс за модели. Моля, гласувайте за българските модели http://www.ftv.com/fashion/contest/
Който се чувства подходящ кандидат за модел може да изпрати свои снимки до FTV, кастингът е достъпен за всички желаещи !!!

Мисля че има добри кандидатки от България - Нора, Лора и др. Убедете се сами !

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

Norissa

Zdrasti,haresva mi konkursa i dori bqh  zabravila za snimkata koqto izpratih oshte predi tri meseca :)))) Nadqvam se pove4e momi4eta i mom4eta da vzemat u4astie v nego.Hvurlete i edin pogled na gruzkite u4astnici,golemi sladuri sa ;)))) ....x x x

GuruMMX

Kojto jelae da bude zasnet profesionalno s cel napravata na 'Book' po vsichki iziskvanija za dadena agencija moje da se oburne kum Todor Vassilev, cell 0888 667819.

Pozdravi

Todor Vassilev
www.gtpictures.com

Magdalena

hi:)Moga da kaja,4e imam danni za model,no samo neznam kam kogo da se obarna!iska  mi se da se qva na kasting.Kazvam se Magdalena i sam ot gr. Plovdiv.Merkite mi sa:83/60/83 visoka sam 175,45kg.Ako proqvqvate interes moje da mi otgovorite!

BabY-LoVe

Zdraveite...cqla godina se 4udq dali da stana model..i nakraq re6ih,4e tova 6te e edno ot ne6tata,s koito 6te se zanimavam.Na 15 godini sam ot Plovdiv.Merkite mi sa:90/60/90,174sm,50kg ;)

Blagoi

Zdraveite, az sa6to razbrah za konkursa na FTV i re6ih da se zapi6a sred kandidatite za 2004 godina. Nadqvam se vse pove4e bylgari da vzemat u4astie ili prosto da podkrepqt s vota si ostanalite u4astnici :)

tania

Zdraveite az sa6to razbrah za konkursa na ftv i bih iskala da u4avstvam.
Molia kajete mi kade moga da pratia snimkite si ili kak da se zapi6a


joana

zdravei BabY-LoVe. tova 4e si ot plovdiv mnogo me zaintriguva za6toto az sam ot Pazardjik i sam na 16 godini.abe moga da govorq mnogo ama ako iska6 pi6i na adres j777@abv.bg
     Joana

tomi

iskam da znam kum koi da se obarna i kude da izpratq snimki za da vidq moga li da stana model???

BabY-LoVe

Joana,4ak sega se setih za foruma..6te ti pi6a na maila;)

Krasimira Hristova

az iskam da u4astvam kato fotomodel no ne za maneken za6toto namam nujnata viso4ina

joroko

zdr na vsi4ki
iskam da popitam za nqkoi site na modnite agencii v B-Q za6toto iskam da se zanimavam s tova.izkaraz sum podgotvitelen kurs i mislq 4e sum gotov da zavladeq svetovnite sceni:)))
ako ima jelae6ti da pi6at 6te se radvam da im otgovorq

Daniela

Zdr az sa6to iskam da u4astvam kato fotomodel moje li da mi kajete kade da se zapi6a


TODOR PRODANOV

razbrax po internet za konkursa ,ire6ix da se probvam ,  4erna kosa ,zeleno oko ,176 r -75 kg dobro tialo ,neveoriaten 4ar ,i  dobri ka4estva .

Go Up