19 април , 2024, 23:23:11

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Парушев

Started by Patriot in Fashion, 17 октомври , 2006, 21:29:59

« назад - напред »
Go Down

Patriot in Fashion

Хайде кажете нещо за това!

one_one

Моята лична преценка за марката като цяло няма да бъде никак ласкателна, затова ще я спестя.
Но ще споделя как изглежда един от техните магазини. Този в Гоце Делчев. Като влезеш от вратата те  лъха остра миризма на застоял цигарен дим (подобна на тази в някогашните РСВ). Е, никога не бих си купила дреха от такъв магазин, честно. Дори и нещо да ми харесваше.

Лиляна

emi otnosno markite mislq da si zamalcha a otnosno modnite tendencii i markite se obadete na tel:0884235557
hei az sam lilqna iam gaje borislav haresvam modata izkliuchitelno mnogo i zatva se registrirvam ne da se kefq na skapite neshta koito imam emi da vi predlagam idei za magazini

marta

Отмина "Златната ера" на "Парушев" от времето, когато Слави Трифунов носеше косюмите им.
Знаете ли кой е най-върлия им почитател :)
Митьо Пищова...какво да коментираме повече :)
Ако трябва да бъда сериозна..правят опити хората да разчупят закостенялото клише на мъжката мода...ама разните там гайтани и бродерийки едва ли биха могли да направят това.

italian silk

Ne mi haresva i na men, magazina im na pirotska v Sf. sa6to e dolnoproben.

Go Up