искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:15

« назад - напред »
Go Down

Петя

Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!

Зара Йозгатлян

Можете, без проблеми, аз свалих 20кг. Ако имате сериозни намерения, пишете ми ще ви дам подробна информация.

ИНА

Дайте ми поща и аз имам за сваляне поне 5-6 Ккг ;но като постоя два-три дена гладна, така хубаво се наяждам,че забравям за диета в близките два -три дни и пак ги качвам и така е вече 1 година.А Аз съм си гладна и дебела и много страдам,защото съм на 18 год и искам да имам приятели....


Зара Йозгатлян

Пиши ми на адрес        zaraag@abv.bg

flory2000

ако някой иска да отслабне без да гладува да пробва с диетата, която изключва въглехидратите. Ако ви интересува-пишете - ще ви я пратя. ефекта е поразителен-според всеки който я е приложил.

Didi

Probvai s razdelno hranene .

Таня Гетова

Искам да отслабна без да гладувам. Почти 15 килограма надебелях в разстояние на 2 години. През деня много рядко обядвам и закусвам. Не се движа достатъчно и може би за това и качих толкова много килогроми. Ивестно време ходих на фитнес, но не разполагам с много свободно време и спрях. Посъветвайте ме какво мога да направя за да поотслабна

роси

6te ti bada mnogo blagodarna ako mi izprati6 twoqta dieta!radwam se za teb!

silviq

#8
16 април , 2006, 10:14:36 Last Edit: 14 август , 2009, 07:58:52 by krassyo
моля те кажи ми на мен какво да напряв преди около 2 години пушек и после прях и после станах с 7 килограма по дебела моля те ако има начин напиши ми нещо полезно на моята поща аз от своя стана ще се опитам и аз да помогна за нещо друго....ще чакам сладурано моля те всеки вече ми се смеее и нали се сещаш колко е гадно така....моля те ако не ти предствлява трудно драсни няколко метода или нещо друго...kiss

Маргарита

Здравей.  Това което искаш е напълно нормално и още повече - напълно възможно! В днешно време Wealness индустрията е постигнала невероятни резултати, като е вложила много пари в изследвания как да се контролира теглото! Ако искаш повече информация - мога да ти кажа как ще стане, пиши ми на мейла.:)

zmei4o

#10
17 май , 2006, 13:02:47 Last Edit: 14 август , 2009, 07:58:21 by krassyo
спират се въглехидратите - картофи, хляб, макаронени изделия, бисквитки вафли....
олио и алкохол се забраняват въобще !!! имат по 900ккал на 100гр

може да се хапва месце най добре варено или на скара
белтъци от яйце, риба да не е мноо мазна

зеленчуците могат да се ядат само без картофи и моркови

диетката се прави най малко 1 месец
резултата е след 2рата седмица :)
                                                                    ади после ми кажи ;)

valenceto

#11
21 май , 2006, 15:09:53 Last Edit: 14 август , 2009, 07:57:53 by krassyo
До zmei4o:защо трябва да са избягват морковите? Мислех си че са доста полезни и стават за диета:(

doddo

Много ви моля,помогнете ми да отслабна,т.е. кажете ми  как да сваля излишните килограми най-безболезнено!Благодаря предварително!


Mekky

4 дена - 0 въглехидрати
4 дена - 5 гр. въглехидрати
4 дена - 10 гр.
4 дена -15 гр.   и т. н. докато спреш да отслабваш. Това ти става менюто за цял живот. Ако не искаш да пазиш диета - хранителна добавка CLA-500 , но и там трябва малко по-засилено движение

Ruja

Аз препоръчвам антицелулитни масажи и процедури за отслабване, бях настроена много скептично, но наистина имат ефект и помагат:). Успях да сваля по 6 см от бедрата и 4 от талията. www.spastudiosabina.com

Go Up