19 март , 2024, 13:54:06

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Действат ли наистина шампоаните против пърхот ?

Started by Stella, 02 септември , 2003, 07:30:38

« назад - напред »
Go Down

cvetikio

Низорала е малко нож с две устриета но имам приятели които са доволни от него!

feria

Четох много добри отзиви и за този на Фито http://apteka.framar.bg/30061108/%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BE-phytheol-force-2-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%89-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D1%82-200-%D0%BC%D0%BB- обаче като цена на мен ми идва доста. Затова смятам при нужда да си използвам отново Фитовала.

gabriellin

И цената си я бива, дано поне да си заслужава!

sabito

Това е качествен шампоан!

beautiful

шампоанът е добър, но наистина е малко по-скъп. обаче качеството струва повече, бих отделила повече пари щом става въпрос за външния вид и здравето

lalcone

Аз лично мисля, че не действат!

aleks412

Аз лично съм доволна от шампоаните, които съм използвала против пърхот. Различните продукти действат по различен начин на хората така че е напълно индивидуално.

aleks412

Когато съм имала проблем, независимо какъв шампоан си купя, винаги е бил ефикасен.

stasi

Аз също не съм имала проблем и винаги са били ефикасни.

Пролетен дъжд

Да, сега съм попаднала на една серия шампуани дето са много доври вкл. и този за пърхут.

stasi

Какви са те?

Пролетен дъжд

Трябва да погледна как точно се казва марката. Купувам ги от аптека с козметика. В кафяви шишета са. Струват 22 лева.

Мъжа ми е със себорея и доста шампуани сме ползвали, но този, като го редуваме с шампуани на НЕО и друга медицинска козметика решава проблема изцяло.

Ще погледна и ще пиша :)

pepimili

Ако е по-висок клас според мен има действие. Трябва да се специализиран медицински шампоан. Аз също съм доволна от Низорал
Multi sunt vocati, pauci vero electi https://incanto.center/

Lana03

При мен винаги е имало положителен ефект, когато съм ползвам шампоани против пърхут.

Go Up