Действат ли наистина шампоаните против пърхот ?

Started by Stella, 02 септември , 2003, 07:30:38

« назад - напред »
Go Down

lord

#45
01 август , 2008, 14:04:56 Last Edit: 04 август , 2008, 08:28:38 by krassyo
НАЙ доброто което сам използвал срещу пърхот е еди гел АЛЗЕДА. шампоаните не струват.

Coco

Най-доброто е гребен  8)

Milki6

Искам само да поясня ,че Низоралът е лечебен продукт, не шампоан. Първо косата се измива с друг шампоан, който ползвате и след това се нанася само в корените Низоралът. Бях чела по форумите, че на някаква жена започнала да й окапва косата, ако го използва само кат шампоан и често това е нормално, но не правилно като употреба. 

v_antonova1986

Шампоаните против пърхот, не лекуват ами потискат развитието му и след като спрем употребата пак се появява. Ако има шампоан против пърхот, който лекува пърхота, то фирмата производител ще фалира след време. Аз използвам обикновен шампоан и Себорал лосион и така се поддържам.

ladyinstyle

#49
28 ноември , 2010, 15:17:34 Last Edit: 12 август , 2011, 13:56:22 by krassyo
даа, много правилно казано


naydenantonov80

На мен лично да! Дори най-разпространените като Head&Shoulders ми действа ползвам го редовно. Според фрузьорката ми обаче не действат на всички

dool


На мен лично да! Дори най-разпространените като Head&Shoulders ми действа ползвам го редовно. Според фрузьорката ми обаче не действат на всички


може би, защото просто нямаш пърхот :)

venny3

Хич не вярвам  на такива шампоани .Може би има някакви бабини рецепти ,на които по бих повярвала .Знам ,че Низорала е лечебен , но ...и за него имам малко  съмнение .
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

Ivanik

ще ти препоръчам един, но трябва поне 3-4 седмици да го използваш за да има ефект:
http://moiatakozmetika.mymall.bg/tags/anti-dandruff-shampoo


Нуждая се от шампоан против пърхот, който наистина действа ! Може ли някой да ми помогне ?

Шампоаните против пърхот, които съм ползвала като че ли предизвикват пърхот ;-(

feria

Низорал наистина е ефикасен, нанесте след употреба на друг шампоан и задължително изчакайте 2 - 3 мин. преди да го отмиете. :)

plamena_ivanova

Низорал е за гъбични инфекции които приченяват лющене на скалпа и пърхот.

boresf

#56
14 февруари , 2013, 14:26:22 Last Edit: 19 януари , 2014, 17:17:01 by boresf
Много приказки има тук, но мога да кажа едно - ДА, шампоаните наистина действат!
Ако не излекуват напълно пърхота, то поне пазят да не се образува.
Това ми напомня нещо в работата на съквартиранта ми - всеки ден ходи на монтажи на врати. И понякога, когато вратата е ударена, той я маже със един пастел. Работи във фирма Борман Комерс в София - те са вносители на врати и той е монтажник там. Когато имало леко чукната врата, така я оправяли монтаниците, шефа им разбрал и ги сбръчкал яко, вместо да си играят да пускат рекламация, нашите хора я карали по-лесно...

achi_mm

Аз също съм на мнение че по-скоро те действат!

ivanninov

Освен низорал не мисля че има някой друг който действа!

feria

Низорал е добър, но никак не щади косата. Много често след употреба следват оплаквания от обилен косопад. При поява на пърхот използвам Фитовал и съм много доволна от бързия ефект.

Go Up