19 март , 2024, 05:28:19

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


boq za kosa

Started by iliana, 07 август , 2004, 09:57:31

« назад - напред »
Go Down

any

Za vsqkakvi vuprosi mi pi6ete na any_georgieva86 i 6te vi obqsnq vsi4ko kakvoto vi interesuva s podrobnosti i istini za kosata

elena

az pak mai imam obratniq na va6iq problem.dnes si napravih ki4uri no ne s boq a s nqkakv prah friziorkata mi kaza 4e e po-podhodq6t za ki4uri specialno.i mi stanaha po beli otkolkoto iskah i sega ne znam ima li na4in da si gi napravq po jalti..a tozi prah mai ne pada s izmivaniqta.4udq se kakvo da pravq nqkoi se6ta li se s kakvo moga da q tretiram?

nadia

dnes pak se boqdisax ,zastoto prednite 4etiri pati ne stana xubavo.boqdisax q rusa s siv ottenak.polzvax loreal recital.cveta ve4e e xubav-estestven,ne e bql ,no ne e i jalt.xaresva mi ,no kosata mi mai dosta izgorq.kolko trqbva da 4akam do sledva6toto boqdisvane?

stilist ani

1.zavisi kakuv vid vi e kosata.2.kak j tretirate? moje da napravish maska s maioneza .namaji kosata s maionezata ,zavii s nailon i xavlij i postoi 30min.moje i pove4e.tova e naturalna maska za suxa kosa , a rusata e suxa-iztoshtena.imam goljm opit doveri se, az sashto sam rusa ,no sas zdrava kosa ,no 4estoto podsrigvane e mnogo vajno

Dilqna

Zdraveite.Az dalgo vreme se ma4eh da napravq kosata si bqlo ruso {okolo5-6 godini} , no ne se polu4avashe, a hodih vse na frizior.Samo q gorqh na prazno.Te mi kazvaha, 4e ne ot vsqka kosa stava bqlo ruso.NO opredeleno sa gre6ali , za6toto ot okolo godina sam s bqlo ruso.Na vsqko miene si slagam ocvetitel ,koito ne gori kosata ,za6toto ocvetqva samo povarhnosta na kosama bez da go gori.Edistvenite mu nedostataci sa 4e dosta vreme mi otnema,za6toto stoq s nego nai malko po 20 min.kato go nanesa ,a i  izliza dosta skapo.No pone sega sam s jelan cvqt!


ely

i az bih iskala da razbera za kakvo po to4no stava vapros

r.u.s.i.4.k.a.t.a

Маските на Garnier помагат много

--
Редактирано: моля ползвайте кирилица!

stasi

Може ли да ми препоръчате боя за коса, с която да да изруся успешно, защото пробвах с няколко, но не става.

Пролетен дъжд


Може ли да ми препоръчате боя за коса, с която да да изруся успешно, защото пробвах с няколко, но не става.


А защо за първото изрусяване не отидеш в салон? Много е трудно да се изрусиш в домашни условия. После ще поддържаш само корените.

nanonini



Може ли да ми препоръчате боя за коса, с която да да изруся успешно, защото пробвах с няколко, но не става.


А защо за първото изрусяване не отидеш в салон? Много е трудно да се изрусиш в домашни условия. После ще поддържаш само корените.


Аз също мисля, че ще е твърде рисково да се изрусиш в домашни условия. Лично аз се доверявам на професионалист.

Go Up