28 март , 2024, 19:31:08

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Търся младежки модели

Started by Цветелина Михайлова, 19 август , 2004, 16:09:50

« назад - напред »
Go Down

Nevena Tcenkova

Здравейте г-жо Михайлова,
казвам се Невена Ценкова и съм моделиер на облекла, съвместно с моя колежка изработваме конструкции за всякакъв вид облекло.Изработваме мостри и малки количества  модни спортно-елегантни и спортни модели блузки,роклички туники,панталони и други. Ако ви интересува ще ви се изпрати снимков материал.


Радост

Ako  nqkoi se interesuva ot drexi v sporten i eleganten stil  neka se svarje na e-mail radost4em@mail.bg ako jelaete moga da pratq snimki drexite sa v ograni4eni koli4estva 2-3 broiki

Ioana

Az iskam da stana foto - model.Ot Varna s1m.Daite mi adres k1deto da izpratia svoi snimki.
6te 4akam s net1rpenie

galia

zdravei az se kazvam galia i 4esno kazano tova e edna moq golqma strast.obi4am da razglejdam razli4ni modeli na drexi i ot tqx da si pravq sama razli4ni modeli po moi vkus.mnogo 6te se radvam ako mi prati6 nqkolko ot tvoite.
predvaritelno ti blagodarq
4ao

ivona

4etox 4e iskate samo damski model no v kak1v smis1l? imam moi snimki(ne sa avtorski)na kogo da gi pratq iskam da stana model i ako nqkoi mi pomogne 6te sam my mnogo blagodarna ili pone da mi prati te malko informaciq:) blagodarq vi predvaritelno pishete mi na ivona.89@abv.bg

alexandrina

iskam da stana model ili manekenka ako slu4aino nqkoi moje da mi pomogne neka pi6e.blagodarq vi!

elica

zdr. az sam ot varna na 17god sam mn iskam da stana model :))

pepi

az dobre 6te ti izpratq snimka ama ti kakvo predlaga6 kakvi sa usloviqta

lili borislavova kran4eva

mnogo iskam da stana manekenka ili foto model ako nqkoi se intereuva moje da me nameri na tozi adres bebss_90@abv.bg


qnica

Iskam da mi kajete parvo kolko struva tozi kurs za modeli.I togava 6te vi pratq snimka.

Elizabet Pechovska

Zdraveyte ot Vratza!
Targuvam s damska, mladejka moda.Molia izpratete mi snimki na vashi modeli

emiliq

Интересуват ме damski модели на младежка конфекция за магазин. . Моля, изпратете снимки.

Go Up