28 март , 2024, 13:36:45

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Tarsia e mail adresi na konkursi za mladi dizaineri

Started by Dimitar Dimitrov, 06 юли , 2004, 18:09:40

« назад - напред »
Go Down

Dimitar Dimitrov

Bih iskal da razbera koga se provejda Forum Balgarska Moda,ako niakoi moje da mi kaje ili mi dade adresa.                                                                  Blagodaria!

Eli

Ne sam mnogo ubedena no mislia che v kraia na septemvri ili nachaloto na oktomvri e esennia FORUM. I az bih jelala ako se doberete do konkreten e-mail da mi go izpratite zashtoto me interesuva. Razbrah ot televiziata che novite imena moje da uchastvat bezplatno i tova e edna dobra vazmojnost,makar i dosta otgovorna.Ot poblikuvanoto ot vas vav foruma razbiram che imate atelie. Az naskoro si otkrih svoe.Shte se radvam ako mi razkajete poveche za svoiata rabota, zashtoto rabotia ot skoro i mnogo mi lipsava kontakta s hora ot biznesa,tai kato zagubih vrazka sas svoite bivshi kolegi.
Ako naucha neshto po-konkretno shte vi pisha otnovo!

Zeki

I az sy6to tyrsq e-mail, no se ot4aivam. Kato 4e li v neta nqma mn informaciq za tova.....

Eli

Iavno samneniata mi za informatsionno zatamnenie se potvarjdavat.
Ne iskam da zvuchi chernogledo no do tezi meropriatia moje da se doberat samo opredeleni hora i firmi. Ot edna strana tova e normalno zashtoto sas sigurnost imat kakvo da predlojat. Az rabotia ot skoro samostoiatelno i mi stana iasno che da se proizvede neshto, koeto da se predstavi na shirokata publika ne e lesna zadacha. Ako govorim za butikovi i edinichni modeli situatsiata e razlichna, no spored men tozi biznes sega ne e v raztsveta si. Da se nadiavame che sas vlizaneto ni v Evropeiskia saiuz neshtata shte se promeniat.
Zeki nadiavam se da otkriete neshto i da pishete.Az sashto shte prodalja da se rovia i ako izkochi neshto shte go poblikuvam. Sega obache sam se zarovila v namirane na nachin za otseliavane. Ako niakoi ima sveji idei moje da gi spodeli (makar che sam konkurentsia).
Pozdravi i do skoro!!!

silvia

Здравейте,
пълната информация за II Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери вече може да се прочете и във Fashion.bg на адрес: http://www.fashion.bg/news/stylist_designer_competition.php

Пожелаваме успех на всички участници в конкурса !

Можете да прочетете и как протекоха заключителните ревюта от първия конкурс в Несебър  http://www.fashion.bg/2004/nesebar_winners.php

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

Zeki

Zdraveite Eli,
ne se poznavame no imam edna molba kym Vas. Iskam da u4astvam v komkursa, no se pritesnqvam da ne izleza sme6en. Za6to? Za6toto si imam svoi na4in na pravene na skici t.e. obi4am da o4ertavam formite i t.n. i prosto ne sym vijdal originalni skici. Zapo4nah da risuvam ot 11g i gi pravq kakto az si iskam. Ta molbata mi e ako moje da mi skanirate samo  edna va6a ili nqkakva skica koqto e dobre izdyrjana za da vidq dali ima ne6to ob6to s tovas koeto az pravq, za da precenq dali da se u4astvam v konkursa. Ako mojete da go napravoite i da mi q izpratite kato prikrepen fail mn 6te vi byda zadyljen.
Blagodarq vi predvaritelno!!!!
Chao Zeki!

Eli

Zdravei,Zeki!
Kasno vidiah pismoto ti i se izviniavam.
V momenta ne moga da skaniram skitsite si, no kato barza reaktsia imam slednoto predlojenie.Ako do parvi septemvri ne sam ti izpratila moi skitsi mojesh da otidesh v Nov Balgarski universitet ili v Tehnicheskia. Tam imat izlojeni po koridorite malko skitsi i shte gi vidish. Povecheto ne sa koi znae kakvo no stavat kato baza za sravnenie pone za tova kak te risuvat tialotoi ,proportsiite i t.n.
Samo znam che shte vidish che se spraviash dosta dobre. Az risuvam ot peti kals ,sashto ne sam se uchila da pravia skitsi ,nito sam zavarshila v dizainerski kurs, no se uverih che se spraviam otlichno. Pak i ne e losho da drasnesh edin e-mail, ot tezi koito sam posochila i pitash kak shte se otseniavat rabotite- kato stoinosten model ili tsialostna skitsa. Mislia che parvoto shte e po-vajno.
Vav vseki sluchai nai-dobre e da uchastvash. Za uchastie ti triabvar samo 5 lv i svobodno vreme v posochenite dati. Tova e nai-dobria nachin da se testvash, pak i shte se zapoznaesh s mnogo novi hora, koito sa na edna valna kato teb.

Adriana

Zdraveite!
Tolkova dalgo se rovih iz saita ,a ne uspiah da otkria nito edna obiava za konkurs.....ili niakakva vazmojnost za iziava na mladi talanti:)
Shte vi bada ujasno blagodarna ako mi pomognete......


daniela

zdraveite.dnes po televizia planeta gledah niakakvo reviu i modelite biaha strahotni.no ne sam sigurna kak se kazva modnata ka6ta.mislia 4e be6e zebra..ima li takava izob6to i kak e neiniat site?predvaritelno blagodaria

Национална камара за мода

Здравейте, млади таланти!
Вашият шанс да откриете себе си и да бъдете забелязан е участието Ви във Втория Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. От тази година е с нови раздели: освен за дамска и висша мода, и за детска, мъжка, текстил, бижута, грим, прически, модна фотография, авторска фешън музика, модна хореография и сценография. Повече подробности относно участието Ви, за което крайния срок е 31.01.2005г. може да получите като разгледате рекламата за конкурса в сайта www.bgfashionchamber.com, както и да се обадите директно на 032/62 09 29 или пишете на E-mail:nsmd@abv.bg или на bgbook@abv.bg
Търсете в разпространителската мрежа на страната в началото на януари новото десет езично списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл" с дизайнерски екип финалистите от Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. Това е една от големите награди, в която те представят и изпълняват поръчки за колекции от сезон пролет/лято 2005, кройки за тях, поръчки за изработка на моделите с доставка, както и изработка на цялостни колекции за сезон есен/зима 2005/2006.
С пожелания утре и Вие да сте сред тях и достойно да представите българската креативност не само у нас, но и зад граница.
Надя Вълева


Национална камара за мода

Здравейте, млади таланти!
Вашият шанс да откриете себе си и да бъдете забелязан е участието Ви във Втория Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. От тази година е с нови раздели: освен за дамска и висша мода, и за детска, мъжка, текстил, бижута, грим, прически, модна фотография, авторска фешън музика, модна хореография и сценография. Повече подробности относно участието Ви, за което крайния срок е 31.01.2005г. може да получите като разгледате рекламата за конкурса в сайта www.bgfashionchamber.com, както и да се обадите директно на 032/62 09 29 или пишете на E-mail:nsmd@abv.bg или на bgbook@abv.bg
Търсете в разпространителската мрежа на страната в началото на януари новото десет езично списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл" с дизайнерски екип финалистите от Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. Това е една от големите награди, в която те представят и изпълняват поръчки за колекции от сезон пролет/лято 2005, кройки за тях, поръчки за изработка на моделите с доставка, както и изработка на цялостни колекции за сезон есен/зима 2005/2006.
С пожелания утре и Вие да сте сред тях и достойно да представите българската креативност не само у нас, но и зад граница.
Надя Вълева

Silvina

На 20 юни от 10 до 11 ч. в предаването "Искрено и лично" на bTV ще можете да научите подробности за дейността на Национална камара за мода и за нейната председателка Надя Вълева. Можете също така да следите сайта на Интернет адрес http://bgfashionchamberlook.blogspot.com/ , където публикувам новини.

Go Up