29 март , 2024, 00:44:44

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


iskam da popitam za sponsori

Started by hristina, 01 юни , 2005, 21:40:17

« назад - напред »
Go Down

hristina

zdraveite iskam da popitam kam kogo da se obarna za sponsorstvo tai kato mnogo bih iskala da ida na reviuto v nesebar klasirala sam se na chetvarto miasto v razdel vecherni oblekla a ne moga da si izpalnia modelite obrashtam se kam vsichki s molba da mi pomognat za da moga da otidia na treti krag i da pokaja kakvo moga i s kakvo sam spechelila blagodaria na vsichki predvaritelno.ako niakoi go zainteresuva da mi pishe na e-mail;flairgirl@mail.bg

National Fadhion Chamber

22-25.07.2005 - Лятна Академия за Моден Дизайн-градината пред Народен театър София.Откриване 11.00ч. Изложба на модни скици на финалистите от ІІ национален конкурс за млади дизайнери и идейните им проекти, изработени в дните на Академията.

25.07.2005/18.00ч. - Награждаване със сертификати за най-добри идейни модни проекти по скица. С подкрепата на Министерство на регионалното развитие и благоустройство, организира: Съвета по моден дизайн на Национална камара за мода, Столична Община и списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл". Аукцион с благотворителна цел.

VASHIAT SPONSOR VI CHAKA NA DIREKTNA SRESHTA!

Go Up