20 април , 2024, 08:46:33

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Manikur

Started by Sabrina, 05 март , 2005, 15:40:18

« назад - напред »
Go Down

Sabrina

Za6to ne polzvat noktoplastikata balgarski jeni???

qnka peneva

..................jhjh

fashion girl

zashtoto ne sa glupavi

nina

ami sigurno njmat pari skapa,na vsjka jena i e prijtno da izglejda dobre,no njma vazmojnost,ne misli6 li?

virginia

iskam da vidja manikuri

евелина

ne mislq che bulgarskata jena ne nosi noktoplastikata , moje bi ne ejednevno no mnogo jeni go polzvat .

geri

za6to balgarkata ne polzva noktoplastika li?Ami za6toto nie balgarkite e pove4eto de sme postoqnno v kuhnqta.A misli6 li 4e pri tova 4e si domakinq i se zanimava6 s razni preparati 6te se otrazi dobre na noktoplastikata?az ne mislq.Vapreki 4e ima mnogo balgarki koito izpolzvat taka nare4enata noktoplastika.Na men mi haresva i si slagam.E ne si mislete 4e ne domakinstvam:))))))))))

boryana shopova

 mnogo vi molya da mi izpratite razli4ni idei za manikur i pedikur ! predvaritelno vi blagodarya !

GG


Cvety

Ne polzva za6toto ima zdarvi nokti!!!

sonia

zdravei az sa6to sam manikuriska no nqmam mnogo idei za  risuvane kaje nqkoq po lesna za risuvane

diadorata

molja vi da mi izpratite razicni idei za manikur ste vi bada mnogo priznatelna

joanna

mn molq nqkoi ako ima sitove za razli4ni model4eta na manikuri da mi gi kaje...az znam samo tozi a toi ve4e mi e pisnal http://nail-art.info/amateurs/         :):):) mersi predvaritelno

simona

Moje bi zashtoto neznaiat za plusovete na noktoplastikata



Съобщението беше редактирано (10-31-06 23:51)

beni

zdraveite!Iskam da vi se pohvalq:)Dnes bqh na manikur,be6e strahotno!Hodila sum na desetina mesta,no dnes naistina be6e mnogo qko.Otidoh na solarium,i mejdu drugoto vidqh 4e imat i manikuristka,edna mnogo qka macka.I si vikam 2 v 1,uraaaa:)))Mackata e mnogo gotina,pravi ti i masaj4e,i o6te okolo 10 proceduri.Salon4eto se na mira na frituv nansen,no ne sum sigurna dali e nomer 7,8,9 ili nqkude tam.Ako o6te nqkoi znae qko mqsto za manikur,pi6ete mi!

Go Up