29 март , 2024, 09:57:02

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


FEIS MODELS PLOVDIV ANGELINA TODOROVA MOSHENICA

Started by danail, 31 декември , 2006, 13:49:09

« назад - напред »
Go Down

danail

KOI MOJE DA MI KAJE ZASHTO AGENZIYATA NIAMA OFIS  NE PLASHTA DANACI I NIAMAT DOKUMENTI ZA FIRMA A RABOTIAT  TAKA LI SHTE VLEZNEM V EVROPA ISKACH DA ZAVEDA MALKATA SI DASHTERIA I KATO RAZBRACH I NAPRAVICH PROVERKA KOI SA I NAPRAVO MI NASTRACHNACHA KOSITE BIVCH  OFICIALEN FOTOGRAF NA FRESH F   I BIVCHA  DEBELA I NAGLA HOREOGRAFKA ANGELIAN TODOROVA SA SE OTZEPILI I PO NEZNAINI PRICHNI NO SA STO PROCENTOVI MOSHENCI  NIAMAT  PATENT ZA GODINATA ZA FOTOGRAFA VAIO PAUNOV KOITO E NA CHASTNA PRAKTIKA KOETO OZNACHAVA CHE TOI SAMOYAT TRIABVA DA IMA SOBSTENA FIRMA REGISTRIRANA S PLATEN PATENT ZA GODINATA   I DA SI PLASHTA  ZADALJITELNATA MESECHNA OSIGOROVKA V DANACHNOTO A TOI   E DORI BEZ DIPLOVA   NIAMA FIRMA NIAMA PATENT  A SNIMA ZA  BEZISVESTNATA AGENZIYA  KOYATO TOI ZA DA BADE LEGALEN TRIABADA IMA DOGOVOR ZA POSOYANEN FOTOGRAF  NO SAMATA FIRMA E ABSOLYTNO NELEGALNA I ZATOVA  NEKA SE OBARNEM KAM VICHITE INSTAZII ZA SADESTVIE  TAKA LI SHTE VLI8ZAM E V EVROPA  AS NIKOGA NE BICH SI ZAVEK DASHTERIYATA  PRI TEZI MOCHENICIIIIIIII ............

danail

o razbrachme che tia e rabotila dalgi godini pri vetko i na drugi mesta na vsiakade sa ya gonili za krazjbi ot lakomia  mai tia samo shte si bie kamchika  neznam zashto dopuskame tolkova nelegalni lichnosto da ni vzemat parite as mnogo dobre poznavam vsichko okolo angelina i tozi proslovit izmislen fotograf  te pochnacha  zaedno s edin s ochila i stana goliama rabota i mai toi e bil glavniyat zashtoto onia veche daje neznam kadee no kakavi pari napravi s gavata si mnogo no pri proverkata imacha firmi ofisi vsichko beche na red inache i toi si mochenik no kato sa zakonen nishto memoga da kaja shtom si plashta danacite i ima vsichko kato statut na firma mai=  dochuch che fotografa neshto e ostavil shefa imali sa neshto potaka mejdu tiach ama onia e malak na 25 godini i e zelen i se e otzepil ot zdravata raka dolkoto chuvam angelina pak ot bednost i besparichie  kato e razbrala za tova e reshila da pecheli na garba na bezimeiyat fotograf abe ziganska rabota kato razbera poveche che vi pisha   vash dani ako ima niako moje da mi odgovori tuk   v drugite saitove veche se zasicham s hora koito sa si ispatili ot angelina

Promenaden

Взеха от приятелката ми пари и я карали някакви договори да подписва и сега много съжалявам! Тия от Фреш моделс са пълни ****
---
Модерирано: пишете на кирилица и не използвайте грубости!

Go Up