28 март , 2024, 23:11:29

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


iskam da rabotq kato model

Started by Blagoi, 06 декември , 2003, 15:32:01

« назад - напред »
Go Down

Blagoi

Zdraveite,
Jelanieto mi e da rabotq kato profesionalen model, za6toto v momenta nqmam agenciq. U4astval sam v konkursi za krasota, ot koito imam i spe4eleni nagradi. No bih iskal da imam dogovor  s agenciq. Molq ako nqkoi moje da mi pomogne da mi pi6e. Blagodarq

Todor


Georgi

I az iskam da rabotq kato model i sam ot petrich ako moje da mi pomognete.........pishete mi............!

joana

georgi ostavi e-mail

Blagoi

Zdraveite otnovo, ami az sam ot Gorna orqhovica- emaila mi e bir4ov@abv.bg
Nadqvam se 4e 6te mojete da mi pomognete :)

Blagoi

zabravih da vi kaja 4e imam vazmojnost da pratq snimki... 6te vi bada naistina blagodaren ako mojete da mi pomognete !

Blagoi

Vlezte v www.ftv.com . Az sam sred kandidatite za Model awards 2004. 6te sam vi blagodaren ako glasuvate za men :)

joana

marti kakvo da ti kaja i az imam sa6tata me4ta no uvi...................pravq opiti no 4rez neta e malk opo-slojno.6ansa mi e kakto i na dr da se qvim na nqkakv konkurs ili kasting-togava e nai-vazmojno da ni zabelejat.(tova sa dumite na edin model ot X-ground).doverih i se i sega 4akam rezultati.za6to ne opita6 i ti:)))))

Tania

zdraveite,az sum ot Sofia i mn iskam da se zanimavam s moda i po-to4no da rabotq kato fotomodel.6te sum vi mn blagodarna ako mi pomognete.....

angel

az iskam da probvam da stana model zastoto za mene ste e ne6to razli4no i novo:)) pak i neznam dali imam 6ansove zatova vi davam snimki (neprofesionalni) s koito da si napravite ob6ta predstava:))) a mail-a mi e angelll2@abv.bg snimkite sa na site- - -http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=6270
iskam njakoi koito razbira i se zanimava s tova da mi dade mnenie:))) aide pi6ete:)

ana

prosto iskam da rabotia kato model i mislia 4e tozi koito mi pomogne 6te uspee za6toto prosto vijdam 4e sam haresvana ot horata

borislav

kazanlak no smqtam da idvam da u4a v sofiq ot april

Dinko

emi vseki iska da e model ..! az gledam vsqka dreha mi otiva super mnou ..! kvoto i da obleka pak i .! sam hubav e taka pone kazvat .! ama tia prizivi ne s echuvat mai mnogo mnogo........!kakto i da e .! e i az iskam .!ako nqkoi iska da vidi moi pic-cheta neka pishe na nepokorimia@abv.bg ama imaite predvid che sa snimanis tel.!!!!!! are t`va ot mene .! ako nqkoi vse pak reshid a obarne vnimanie mnogo she s eradvam ..!

Йордан

много ми се иска да се занимавам като фотомодел. Тренирам и имам хубаво тяло, пак и в лице не сам ло6. Как мога да разбера дали ставам за фотомодел.

Iliana

Zdraveite:-)
Znaete li novia sait za modeli www.modelbg.com.....tam moje da se svurjete s njakoa agencia za rabota.....vijte go....
Iliana

Go Up