28 март , 2024, 14:27:32

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


конкурс за модни дизайнери

Started by KREA, 19 ноември , 2004, 13:18:45

« назад - напред »
Go Down

KREA

 
Креа Дизайн съобщава на всички млади български дизайнери, че могат да вземат участие в моден конкурс организиран от изложението за мода STYL в гр. Бърно, Република Чехия. За да бъдете одобрени е необходимо да изпратите свое портфолио на e - mail: krea@ttm.bg
Конкурсът ще бъде проведен през февруари 2005. Краен срок за изпращане на портфолио 25.11.2004

svetlana_a

KOGA PLANIRATE SLEDVASHTIE TAKV KONKURS I KAKVI SA KRITERITE?BLAGODARIA



dezainer na kojeni oblekla  i aksesuari

Velizar Dramkinski

 interesuvam se ot tova dali u4astieto e svurzano s tziala kolektzia ili opredeni broiki i  s kakvo vereme razpolagame za podgotovka.

Национална камара за мода

Здравейте, млади таланти!
Вашият шанс да откриете себе си и да бъдете забелязан е участието Ви във Втория Национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. От тази година е с нови раздели: освен за дамска и висша мода, и за детска, мъжка, текстил, бижута, грим, прически, модна фотография, авторска фешън музика, модна хореография и сценография. Повече подробности относно участието Ви, за което крайния срок е 31.01.2005г. може да получите като разгледате рекламата за конкурса в сайта www.bgfashionchamber.com, както и да се обадите директно на 032/62 09 29 или пишете на E-mail:nsmd@abv.bg или на bgbook@abv.bg
Търсете в разпространителската мрежа на страната в началото на януари новото десет езично списание за моден дизайн "Студио Надин Стайл" с дизайнерски екип финалистите от Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери. Това е една от големите награди, в която те представят и изпълняват поръчки за колекции от сезон пролет/лято 2005, кройки за тях, поръчки за изработка на моделите с доставка, както и изработка на цялостни колекции за сезон есен/зима 2005/2006.
С пожелания утре и Вие да сте сред тях и достойно да представите българската креативност не само у нас, но и зад граница.
Надя Вълева-председател на Националната камара за мода


VANISE9


 Interisuva me dali konkursa se otnasia i do hora koito ne sa se zanimavali profesionalno s moden dizain
 Kogato ucheh aktiorsko m-vo iskarah kurs za grim i peruki
 A sega risuvam ruchno aplikatcii vurju drehi
 Blagodaria za vnimanieto
 Uspeh na vsichki koito imat vuzmojnosta da uchastvat

Арабела

Ха!Изобщо не се връзвайте на този национален конкурс.Всичко е лъжа и измама.Да не говорим,че се държата с участниците все едно ги хранят и обличат.Другото,което е не ви връщат скиците,а си ги прибират
Що са ви бе хора тези скици?За да плагиатствате,нали?
Има още мнооого да кажа за този конкурс,но някой друг път.Сега само ще  кажа на желаещите "Не се връзвайте,всичко е лъжа и измама"Казвам го от личен опит,участвала съм!

fashion girl

uchastvala si, no ne si spechelila, zatova govorish taka

Nadia Valeva

Blagodaria na Fashion girl za otgovora!!!
Izpolzvam vazmojnosta da uvedomia vsichki, koito ne sa preminali 2-ri krag na nacionalnia konkurs za mladi stilisti dizaineri, che mogat da si vzemat skicite lichno, ne po poshta.
Ostavam s uvajenie kam truda na balgarskia dizainer,
Nadia Valeva

Арабела

Напротив участвах и се класирах за финала,но се отказах именно поради лошото отношение на организаторите.Скиците ходих да си ги взема лично,но не ми ги върнаха,защото така било по конкурсите/макар че нямат юредическо право да ми ги задържат/
Мои познати си ги взеха по тарикатския начин.Другото,което е понеже тези познати не са били в панаира при съобщаване на номинациите,когато са ходили да си вземат сертификатите,госпожата лично им е казала,че щом не са платили 10лв те няма да си получат документа и по най-грозния начин ги е избутала от стаята.Мен също ме изгони по такъв начин,когато бях за скиците си.
Да не говорим,че скиците висяха по стените в панаира като някакви парцали,също бяха и разхвърляни по пода.
За обещанията преди конкурса няма да говоря-то не бяха награди,то не бяха спонсори.........фалш и измама.

Nadia Valeva

Ochakvah da chuia obektivna ocenka!
Situaciata, koiato opisvate ne e viarna!
Sahto i faktite!
Ne vi se sardia!
Ne tarsia imeto na vaprosnata gospoja. Mislia, che se doseshtam koi vizirate . . . Za sajalenie e uvolnena otdavna. Sega se podvizava v modna agencia, mislia?
Kakavo poveche da vi kaja osven: Derzaite!!!
Pozdravi,
Nadia Valeva

Арабела

Факти?Достатъчен е факта,че съм била там и се е случило на мен.
В случая говорим за Първия национален конкурс.
Не искам да убеждавам никого,просто казвам това,което съм преживяла.
Ако исках да докажа нещо щях да го направя още миналата година,когато дойдох да си взема скиците и Вие г-жо Вълева ми показахте вратата.Защото ако бях решила можех да си потърся правата по съдебен път.Но не го направих и не съжалявам ,защото знам,че на никой нищо не съм направила и спя спокойно/едва ли при Вас е така/
Рано или късно истината  излиза на яве,за това аз не се притеснявам.Да му мислите Вие.
Дали ми се сърдите или не-това си е Ваше право.



Съобщението беше редактирано (05-17-05 12:33)

Nadia Valeva

Zdraveite i vi blagodaria za otgovora!
Razbira se che ne vi se sardia, niama za kakvo?
Dobaviam: spia ne poveche ot 5 chasa, poradi lipsa na vreme. Rabotia po 15-16 chasa dnevno za razlika ot vas i ne smiatam da si pileia poveche vremeto v nenujni otgovori.
Gotova sam da sporia s vas v sada!
Ubedena sam v pravotata si!
Pozdravi,
Nadia Valeva

M_SKY

Iskam da u4astvam v konkursi ,no  dali da vqrvam iskam garancii ne 4e 6te spe4elq a da u4astvam samo amii.............

M_SKY

ima li nqkoi koncurs sega prez iuni,iuli

Силвина Георгиева

А някой има ли информация какво стана с Втория и Третия национален конкурс? Кога и къде ще бъдат обявени резултатите?

Go Up