28 март , 2024, 18:03:01

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


Бутик търси

Started by Tzvetelina Solbach, 16 февруари , 2004, 05:02:48

« назад - напред »
Go Down

добрева

izrabotvam unikalni modeli - pletivo. ako predstavlqva interes, molq svyrjete se s men.

sonia

Имам желание да изработвам плетени бебешки и детски дрехи машинно, но се страхувам от реализацията на продукта и ниските цени на вноса на тези стоки. Смятате ли, че има смисъл в идеята? Споделете Вашия опит.

Петя Иванова

Здравейте!
В момента търся единични бройки и разбира се ако всичко се уреди нормално  ще започна износ на плетени единични бройки. Имате ли снимки на Вашите пуловери-надявам се да са единични бройки, а не конфекция?
Бихте ли ми написали и Вашите цени?

С поздрав,
Иванова

VANISE9

Risuvam ruchni aplikatcii na tekstil
smiatam che vsiako edna aplikatcia pravi drehata unikalna
i edinstvena po roda si
ideite sa avtorski koeto gi pravi unikati
ako jelaete pishete mi za da vi pratia snimki na niakoi ot zavurshenite mi proizvedenia

Nevena Tcenkova

Здравейте г-жо Tzvetelina Solbach,
казвам се Невена Ценкова и съм моделиер на облекла съвместно с моя колежка изработваме дамски облекла спортно-елегантен стил както и вечерни рокли в малки количества или единични бройки. Ако проявявате интерес за обратна връзка чрез емайл можем да Ви изпратим снимков материал.


даниела димчева

Здравеите  в вмомента отваряме нова музикална компания и търсим фирма с която да работим заедно.    Вие осигурявате тоалетите на певците а ние ви правим реклама.  Ако имате интерес и искате да разберете повече ми пишете.  Благодаря ви предварително.

ela dor

Здравете!
Попаднах на Вашето съобщение и то привлече интереса ми. Имам плетачна машина с възможност до 1000 вида плетки. В момента обучавам персонал и намерението ми е да изляза на пазара до един месец. Интересувам се за какъв сезон плетени дрехи търсите. Мога да плета дрехи за зимен, летен сезон и демисезонни. За довършителните работи използвам кетел машина. Мога да плета по ваши модели и собствени, ако проявите интерес.
Надявам се да се свържите с мен за бъдещи контакти.

Рашева

Здравейте!
Интересувам се от ценоразписа ви за изработка.

Рашева

Здравейте!
Имам намерение скоро да отворя бутик с дрехи и аксесоари ръчно и машинно плетиво. Моля, изпратете ми някои ваши образци и ценоразпис!

Рашева

Здравейте!
Ще ми баде интересно да се запозная с Вашите модели и ценоразпис!

Рашева

Здравейте!
Имам интерес към Вашето начинание.Моля, изпратете ми образци и ценоразпис!

Рашева

Здравейте!
Интересувам се от това, което правите!Моля, изпратете ми образци и ценоразпис.

Penka

AKO IMATE INTERES KAM PLETIVO PISHETE NI??

AZ SAM OT JAMBOL.HOBITO MI E DA PLETA I SHIIA DREHI,KOITO SA PO RAZLICHNI I EDINSTVENI!!!

Радост

Zdraveite  az  sazdavam modeli v sporten eleganten stil abitiorenski rokli , dankovi sakenca danki  poli4ki rokli, pantaloni izob6to drexite sa kakto prakti4ni i udobni taka i moderni. Ako iskate da badete po razli4ni aktualni da izglejdate dobre molq pi6ete mi na radost4em@mail.bg Moga da vi izpratq snimki na nqkoi moi modeli. Ako te vi xaresat mojete da si pora4ate  kato mi se obadite. Po princip gi pravq za sebe si  no iskam da si sazdam moq m. liniq da razprostranqvam modelite si. Predvaritelno vi blagodarq za vnimanieto

Kirilova

Здравейте!
Плета на две игли единични модели по собствени схеми и по схеми от списания  Verena и Burda.Плела съм бутикови блузи на известен столичен бутик.

Go Up