29 март , 2024, 01:44:35

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Alten Alieva

Started by Spec, 31 октомври , 2003, 09:26:22

« назад - напред »
Go Down

Spec

Alten Alieva - "topmodel", "krasawica"...... Stiga s tiq gluposti! Tazi jenica e tolkowa smotana, nepriwlekatelna, antipatichna i oshe cql kup ot tozi red dumi!!! Aadski groznovata lichnost! Koj i zashto ia lansira navsiakade i se opitwa da vtulpi tova mnenie za neia sred obshtestwoto??? Kato e liubownica na Dogan, i kakwo??? Da, iavno precenkite za niakoi t.nar. "krasavici" sa totalno subektivni, luzhlivi..... bila "super", bila "top"...gledash go, gledash go towa suzdanie i se chudish, adzheba!, tuj groznoto koj vuobshte go e zabeliazal..... Ima mnogo i krasiwi manekenki v BG. Ot kakuv zor tochno tazi kokoshka da e "naj-" ???????

Angi

Absoliutno sum suglasna.To napravo ne si zaslujava da se govori za neia.Purvo e niska,vtoro e  s ismita fizionomia, i ne po malko nepriatno e da se govori s neia-s toia strahliv glas....To napeavo da ia sujaliavash.No az i ne mislia che e izobshto dori popoliarna...

Djuli

Izobshto ne ste pravi s mnenieto za taka nar."krasavitca" Alten Alieva,zashtoto tya naistina si e takava.Kakvo tolkova i zavijdate? Moje bi zatova,che edna turkinq e uspyala v modniq svyat!Chestito i uspeh za neya! Nyama spor za tova,che i turkinite sahto sa krasivi i ambiciozni!!!Bila "lyubovnitca" na Dogan-gluposti i izmislitci.Nima kato edna "turkinq" uspee vednaga trqbva da q smqtate za takava?Po dobre potarsate materiali za vashata Ceci krasimirova,kogato raboteshe v sasedna Turciq na kogo e bila "lyubovnitca"!!!Alten Alieva shte prosperira v modniq bransh,dori po-dobre ot nqkoi BG manekenki!!!

Angi

   Abe kak moje izobshto Ceci da se sravniava s tova izmito devoiche!!!Za zavijdane  ne moje i da stava duma-az sum bila na konkurs s Alten i se klasirah na 3-to miasto a tia -ne.Zashto za Ceci i edna losha duma otnosno vida i ne moga da kaja?????
   
  Izobshto ne me interesuva dali e turkinia ili avganistanka,no tia  prosto ne stava.......

BabY-LoVe

Vseki 4ovek si ima svoq 4ar.Kakto i vseki 4ovek si ima svoe mnenie.Taka 4e Alten Alieva si e hubava,a Angi si e izkazala mnenieto.

nudesailor

A be vie deto mn rzbirate, zashto vmesto tuka da govorite gluposti i da q oplyuvate ne idete i q svalite ot podiuma kato ste tolkova otvoreni, a? Ako vie tolkova razbirahte ot tazi raboti... shtqhte da ste drugade, ane da se dite vkashti i da si stiskate papkite po liceto... A ti Ani li si Angi li si ... kvato si tam, teb koi te brasni za ... neshto? Koi osven teb znae, che si bila na 3. mestq a Aletn ne e bila klasirana :))))))))))))))) Sabudi se, varni se v realniq jivot i vij kvo stava v nastoqshteto.

Go Up