29 март , 2024, 14:50:03

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Подарък за мъж, онлайн

Started by ivka97, 06 май , 2020, 15:10:18

« назад - напред »
Go Down

ivka97

Здравейте и от мен.
На много близък приятел ще ходя на РД след седмица. Искам да му купя някаква дреха малко по-изискана, но не точно официална. Същевременно да е марково и да е до максимум 100лв да кажем. Не искам да излизам сега с тези карантини и предпочитам онлайн. Прегледах доста места, но ми е трудно да избера.
Може ли малко помощ?
Благодаря! :)  :)  :)

dancho91

Здравей, Иве.
Аз лично пазарувам от ТЕОДОР и мисля, че търсеното от теб много отговаря на описанието. Та те са известна българска марка и сами си произвеждат дрехите. Можеш да поръчаш онлайн пък ако не му стане на момчето сигурно в някой от магазините им биха ти го сменили, поне така си мисля.
Успех с избора!
Мъжът е мъж, когато уважава и пази жена си, децата, както и по-слабите от него.

ivka97

Здравей, Иве.
Аз лично пазарувам от ТЕОДОР и мисля, че търсеното от теб много отговаря на описанието. Та те са известна българска марка и сами си произвеждат дрехите. Можеш да поръчаш онлайн пък ако не му стане на момчето сигурно в някой от магазините им биха ти го сменили, поне така си мисля.
Успех с избора!
Благодаря много! Аз се чудя как сама не се сетих. Не знаех обаче, че имат и онлайн за пазаруване, което много ме улеснява

Go Up