28 март , 2024, 18:46:28

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:37

« назад - напред »
Go Down

Sunshine

Масажи, спорт или упражнения за разтягане сутрин и повече вода, плодове и зеленчуци! ;)

dool


Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!


мисля, че някои хора са склонни към напълняване, а други - не са. не си ли забелязала как има слаби жени, които постоянно се тъпчат, а нищо не им се лепи? всичко е до метаболизма и хормоните.

venny3



Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!


мисля, че някои хора са склонни към напълняване, а други - не са. не си ли забелязала как има слаби жени, които постоянно се тъпчат, а нищо не им се лепи? всичко е до метаболизма и хормоните.


Съгласна! Аз познавам жени ,които имат точно обратния проблем - искат да напълнеят ,но не става! Всичко е до структура и ген .
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

bani4ka

Най-добре според мене е някой спорт, който да ти е интересен. Аз пробвах с тичане,но ми е безинтересно и сега ходя на народни танци. Много е весело, а и наистина сваляш понякое килце.
Другото на което залагам е разделното хранене.Хубавото е че вече има и много книги написани по тази тема.
Чрез разделното хранене натрубваш всички необходим вещества, откоито имаш нужда... не умираш от глад и  наистина има ефект.
Напиви в google "Здравословен живот и здравословно хранене - книги" и ще ти излезат много.
Аз лично имам "Голямата книга на алтернативната медицина". В нея са събрани нетрадиционни методи за лечение като хомеотерапия, ароматерапия, билколечение, масаж, йога, релаксация, акупунктура, водолечение, диетолечение, соколечение, цветотерапия, разделно хранене и музикотерапия.
:) :) :)
Но винаги е добре да съчетаваш някоя диета със спорт. И да нямаме за цел даотслабваме спорта е доста важен и полезен за нашето здраве.

dani_hristov

Пробвайте хранителната добавка подтискаща апетита на ЛИПОВОН. Ефикасно е и безопасно.

Sangm

Всеки иска да отслабне , но всеки търси тайна.Няма тайна има трениране на волята и на тялото.Успех http://www.slendertone.com/en-us/?siteID=XrBHixUnXm8-rLbYa9W88KZqd8fYolMtrQ

gerganaivankova

#51
20 май , 2013, 12:42:05 Last Edit: 23 май , 2013, 09:23:48 by gerganaivankova
ако някой иска да отслабне без да гладува да пробва с диетата, която изключва въглехидратите.
ленено масло

ivanninov

Ако някой иска да отслабне да стане от компютара и да отиде на стадиона!


stasi

Разделното хранене е добро решение и по този начин няма да гладуваш.

pepimili

Трайни резултати се постигат единствено без гладуване! Всичко друго има йо-йо ефет.
Трябва воля, хранителни навици и спорт - доказано и изпитано!  ;D
Multi sunt vocati, pauci vero electi https://incanto.center/

stasi

pepimili, напълно съм съгласна с теб. Аз освен че тренирам здраво, се храня разделно и разчитам на качествени протеини за изграждане на мускулна маса. За мен това е правилният начин за поддържане на перфектната форма.

paraton

Тренировки и хранителен режим това е решението!

kalikata

Опитай те с липовон! Това е продукт който потиска глада

pllb

Спазване на адекватен хранителен режим и разбира се да се спортува

Go Up