28 март , 2024, 15:15:17

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


искам да отслабна без да съм гладна

Started by Петя, 18 септември , 2005, 19:58:37

« назад - напред »
Go Down

sisidj


Дайте ми поща и аз имам за сваляне поне 5-6 Ккг ;но като постоя два-три дена гладна, така хубаво се наяждам,че забравям за диета в близките два -три дни и пак ги качвам и така е вече 1 година.А Аз съм си гладна и дебела и много страдам,защото съм на 18 год и искам да имам приятели....




НАШАТА ГРУПА ЗА ПОДКРЕПА -- Е:
email:sisidj@abv.bg
      13-седмичен курс

      1 час в седмицата

      20-30 човека в група

      персонален консултант

      парични награди за 3-та победители

Тренинг по правилно хранене и контрол на теглото

Всяка седмица Вие ще получавате нови знания за храненето и контрола на теглото съвместно с работната папка  и материалите за всяко занятие.

sisidj


molq te kaji mi na men kakvo da naprqv predi okolo 2 godini pu6ek i posle prqh i posle stanah s 7 kilograma po debela molq te ako ima na4in napi6i mi ne6to polezno na moqta po6ta az ot svoq stana 6te se opitam i az da pomogna za ne6to drugo....6te 4akam sladurano molq te vseki ve4e mi se smeee i nali se se6ta6 kolko e gadno taka....molq te ako ne ti predstvlqva trudno drasni nqkolko metoda ili ne6to drugo...kiss


НАШАТА ГРУПА ЗА ПОДКРЕПА -- Е:
email:sisidj@abv.bg

      13-седмичен курс

      1 час в седмицата

      20-30 човека в група

      персонален консултант

      парични награди за 3-та победители

Тренинг по правилно хранене и контрол на теглото

Всяка седмица Вие ще получавате нови знания за храненето и контрола на теглото съвместно с работната папка  и материалите за всяко занятие.

katerica9

пробвах много лекарства и диета но ефекта е почти нулев

lisakumalisa

Най-големият парадокс с отслабването е, че колкото по-често ядеш (лека и здравословна храна), толкова повече ще слабееш. Похапвай- ябълка, пъпеш, домати :):)

fashionistta

Истината е спорта и балансирано хранене,без глад! :)










www.ffstyle.bg-Дрехи и Аксесоари
www.ffstyle.bg - Мода и Аксесоари

maryela

За да отслабнете на истина не са нужни никакви процедури за отслабване, капсули или каквито и да било диети. Такива методи са за хора които нямат воля! Други пък които искат да си пробутат ненужните услуги само заблуждават хората и ги карат да мислят,че за да отслабнеш трябва да платиш! Това не е така !
Правилният начин според мен е да спортуваш и да се храниш здравословно- като казвам здравословно нямам в предвид диета или гладуване - в интернет има страшно много информация за здравословното хранене - НЕ БЪДЕТЕ МЪРЗЕЛИВИ ! - прочетете и се информирайте.
Как действа диетата? - Когато не сте на диета например приемате 2000 калорий на ден (това е примерно) , ако се подложите на диета и свалите калориййте на 1500 дневно вие ще свалите килограми 100%, докато организма ви не свикне с дневния прием от 1500 калорий, като след това ще възтанови нормалните си килограми. Друг  е въпроса , че повечето хора не издържат такива диети и като гладуват една седмица, след това си позволяват много по-голямо количество храна от още преди диетата, което се отразява на тялото много по зле и килограмите се увеличават.
Съвета ми е да се спортува и да се храните здравословно.

inana2010

 :)zdraveite-ima takav na4in bez da gladuvate i spazvate dieti da korigirate tegloto si.Ako jelaete da Vi dam informazia pisete tuk ili v SKYPE; jeleva-bg2002 .PO PRINZIP NEVAZMOJNI NESTA NYAMA.

inana2010

 :)ЗДР.БЕЗ ИЗЛИШНИ НАТОВАРВАНИА Е ВАЗМОЖНО ДА КОРИГИРАТЕ ТЕГЛОТО СИ .АКО ЖЕЛАЕТЕ  ПИШЕТЕ МИ НА АДРЕС  jeleva_bg2002@abv.bg

zizi


Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!


zizi


Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!

zizi


Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!

Има много ефикасни билкови таблетки, които топят мазнините, намаляват апетита и регулират обмяната на веществата. За да не изглежда като реклама мога да ти кажа кои са, ако ми пишеш на zoiadim@abv.bg.

Sashka V.

Наистина добър продукт. Преди да го взема прочетох много отзиви, почвайки с тези тук:
http://ameritekslim.com/forum
Аз отслабнах три килограма за една седмица.


Здравейте,

искам да споделя добри впечатления от едни капсули за отслабване - Америтек Слим. Свалих едни упорити 3кг. с тях за седмица и половина. Спрях ги след това, защото не исках да отслабвам повече. Това стана преди 2 месеца  и все още си държа килограмите. Не вярвах, че това може да се случи. Малко трудничко се намират по аптеките, но си заслужават. В момента ги пие и майка ми и е доста доволна. Сайта им е - ameritekslim.com

Milki6

Моят начин на живот - сутрин преди закуска изяждам един плод (добре е за перисталтиката), винаги закусвам, защото закуската е най-важна. До 12ч на обед могат да се ядат плодове, след това не е препоръчително, защото се превръщат в глюкоза и се лепят на дупето :) Обядвам какво поискам, и вечер вечерям до 6ч.Не ям хляб и тестени продукти ( избягвам ги, но един път в седмицата може да си го позволите), не пя газирано и пия много вода или течности :)  Три пъти в седмицата ходя на фитнес и така поддържам кг. 163см и 53кг съм :)

naydenantonov80


Писна ми от салати и други подобни!Искам да отслабна и да не гладувам,като куче възможно ли е това?Ако можете да помогнете-помогнете ми!

Ами ако искаш да ядеш по 3 банички на закуска, на обяд да идеш в МакДоналдс и вечер да изядеш пържола с пържени картофи+голям резен торта- Не не е възможно. Без намаляне на въглехидратите просто няма как да стане

amzbulgg

Пий вода, спортувай и си яж на воля :)

Go Up