28 март , 2024, 11:01:13

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


boq za kosa

Started by iliana, 07 август , 2004, 09:57:31

« назад - напред »
Go Down

iliana

Kakva boq za rusa kosa polzvate.Az polzvam profesionalnata na Londa .Spodelete vashiq opit

natural

blondi,az ne se bojadisvam ve4e.............a ti?

ivelina

ami polzvala sam kakvo li ne no poslednite pati se pravq sas supra za6toto iskam bqlo ruso a s vsi4ko drugo stava jalta.ina4e naistina izgarq adski mnogo.

jo

trea mi siniq ili zelena boq i neznam ot kude da si kupa

GABI

Po princip az hodq na frizior no znam ,che me boqdisvat s Loreal profesional i tq e na  hubavata

Titi

ima takiva boi na "Orgahim"  daalgotraen efekt

iva

ami da vi kaja i az predi probvah kakvo li  ne za pro4utoto bqlo ruso,ama tiq supri i gluposti samo izto6tavat.za kakvo ti e hubav cvqt kosa kogato prili4a na metla?a boite koito prodavat po magazinite,nezavisimo dali sa loreal ili palette i dr, vsi4ki sa falfivi kogato sa ot magazin.
a tova za zelena ili sinq kosa-prodavat edna boq SERI italianska e struva 6lv i ima nai razli4ni manq6ki cvetove ama nai dobre e na frizior!

mariela

iskam iarko 4rveno no nemoga da otkria

e


емилия

Аз ползвам професионалните бои на Лонда за руса коса, само при тях косата няма рижи оттенъци или пък жълти. Ама русото си изтощава косата, ако някой знае ефективна готова маска за боядисвана коса на някоя фирма, нека да ми каже. Моята коса е слаба, винаги съм си мечтала за буйна коса, ама на - природа....
Благодаря Ви предварително!

mariana

mila az bqh predi s qrko 4ervena kosa boqta se kazva SERI i e mnogo hubava.No mnogo gori kosata!

adjmahl

ami nai ve4e vnimavai kak q nanasq6 boqta...a maskite na loreal sa jestoki...ot profesionalnata seriq razbira se...o6te po dobre na kierestase no sa malko skapi4ki:)

tanq

iskam izrusitel za bqlo ruso,a ne da stava jalto

buba

bqh 5 god rusa,i sam opitvala kakvo li ne.nai dobar cvqt polu4avah s garnier-111,ako ne se laja.polu4ava se mnogo mek sivkav ottenak.
vqrno e 4e vsqka rysa boq izto6tava bezkraino mnogo,zatova az namerih re6enie v tumno kafqvata boq.taka 4e ako nqkoi ne se e re6il da ekspirementira,neka probva s ocvetitel koito se izmiva sled nakolko bani.

nonito

nishto ne moga da kaja osven DA JIVEQT FRIZIORITE


Go Up