29 март , 2024, 02:45:43

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Какви обувки носите?

Started by stasi, 02 май , 2018, 07:50:27

« назад - напред »
Go Down

stasi

Здравейте, момичета. Искам да ви попитам какви обувки носите най-често. Аз все съм с кецове, но мисля, че вече трябва да започна да нося и по-официални обувки като високи токчета. Вие какво мислите по въпроса.

aleks412

#1
03 май , 2018, 18:48:36 Last Edit: 21 май , 2018, 19:31:53 by aleks412
Аз пък обожавам високите обувки, но по - често нося ниски обувки. Последно си взех много удобни пантофки от https://fashionzona.bg/13-damski-obuvki/140-pantofki и за работа са идеални, но когато трябва да сме официални, обуваме високите обувки. В този сайт има много хубави сандали с дебел ток, които са много удобни, на тях няма как да те заболят краката. В крайна сметка всичко си зависи от самата обувка.

stasi

Явно и аз трябва да пробвам с платформи, дано не се пребия някъде.  :D В началото ще е трудно, но се надявам, че с времето ще свикна и ще ходя без проблем на високи обувки, дори и с по-тънки токчета.

aleks412

хах, дано наистина е така, но с тези тротоари не е много лесно.  ;D

pepi88

На мен работата ми го налага да ходя само с официални обувки. Поради тази причина си купувам само такива от естествена кожа, защото не спарват краката през топлите летни месеци.

Geri

Ами токчетата ги нося само на официално събития, че иначе си е доста неудобно.

Go Up