28 март , 2024, 11:37:10

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Парички за създаване на онлайн магазин

Started by stasi, 13 април , 2018, 11:29:15

« назад - напред »
Go Down

stasi

От много време желая да имам собствен онлайн магазин за дрехи. Сигурна съм, че бързо ще потръгнат нещата, но финансите винаги са фактор. Поспестила съм пари, но не са достатъчно. Може ли да ми препоръчате откъде е най-сигурно да взема бърз кредит?

desinka

Защо не пробваш с потребителски кредит? Лихвите са много по-ниски от бързите кредити.

vesy

Дано успееш бързо да ги върнеш, защото лихвите са ...

stasi

С потребителските кредити не е толкова лесно.. Затова в такива случаи бързите кредити са по-добрият вариант.

vesy

Да, не е толкова лесно, но пък лихвите са много по-ниски.

suzanaa

От много време желая да имам собствен онлайн магазин за дрехи. Сигурна съм, че бързо ще потръгнат нещата, но финансите винаги са фактор. Поспестила съм пари, но не са достатъчно. Може ли да ми препоръчате откъде е най-сигурно да взема бърз кредит?
Попитай това уеб дизайнерско студио направиха електронен магазин на братовчедка ми на много ниска цена и дори и предложиха на изплащане ако няма парите в наличност ,много добри хорица https://www.webulgaria.eu/

SweetSissy

#6
01 юни , 2018, 12:48:46 Last Edit: 04 февруари , 2019, 14:01:33 by SweetSissy
Съвременни технологии за мълниезащита от различен тип. Качествено оборудване и изграждане на системи за защита от едни от най-мощните природни явления. Мълниеприемници с изпреварващо действие, работещи с различна скорост, според големината на площта. Подсигуряване на всякакъв тип сгради и обекти, както и на всички техни обитатели.

pepi88

Защо не ползваш дропшипинг ?
Има ли български фирми, които предлагат такъв модел на работа, защото едва ли българин ще чака 1 месец доставка от Китай...

BurgasAmbar

Здравейте,
Реално парите които трябват за създаване на самия магазин са не повече от 20$ за хостинг на и използване на готова бланка за сайт, НО друг е въпросът че трябва да се оптимизира за да се показва търсачките, пари за реклама и разбира се за самата стока. Успех!

vesy

То ако ставаше с 20 долара всеки щеше да има магазини...

Go Up