23 април , 2018, 15:33:27

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Пари за ски лагер

Started by alisiq, 16 декември , 2017, 20:49:33

« назад - напред »
Go Down

alisiq

Училището на детето ми организира зимен ски лагер в Пампорово. Повечето от съучениците му са се записали и той има голямо желание да отиде. Естествено, че и аз имам желание да го изпратя, ако не беше въпросът с парите. Нужни са ни 350 лева и то до няколко дни, за да не изпуснем срока за записване. Помолих родителите си за помощ, защото съм самотна майка, но те са пенсионери и ми дадоха само 50 лева. Какво да правя, за да не разочаровам детето?

aleks412

Много е лошо, когато децата страдат заради нашите финансови проблеми. И ние сме били деца и знаем колко е тежко, когато другите около нас са презадоволени с хубави дрехи и скъпи играчки, а ние все броим стотинките. Бях си обещала, че няма да лишавам децата си от нищо, естествено, че не задоволявам всички им капризи, но се старая освен с обич да ги дарявам и с хубави подаръци. Често за да не ги лишавам от някои удоволствие, прибягвам до кредит от http://cashcredit.bg/ . Разсрочвам го на повече месеци, за да не ми се увиждат сумите и най-често така решавам финансовите си проблеми.

alisiq

Реших, че е по-добре да взема кредит, отколкото да разочаровам детето. Много се зарадва и вече няма търпение.

desinka

Добре ли мина ски лагера? Надявам се детето да е доволно  8)

Go Up