Бебешка козметика

Started by stasi, 07 октомври , 2017, 10:35:52

« назад - напред »
Go Down

stasi

Използвате ли някаква специална козметика за децата си или разчитате на най-обикновените и евтини бебешки кремчета? Аз лично много държа на качествената козметика и искам да взема за малката само хубави изпитани продукти. Коя според вас е най-добрата марка за бебешка козметика?

stasi

Чувала съм добри отзиви за продуктите на тази марка. Трябва и ние да ги изпробваме.

CME-BG

Използвате ли някаква специална козметика за децата си или разчитате на най-обикновените и евтини бебешки кремчета? Аз лично много държа на качествената козметика и искам да взема за малката само хубави изпитани продукти. Коя според вас е най-добрата марка за бебешка козметика?
Не съществува чудото "най-добрата козметика". Всеки един продукт е с универсално действие или със подсилено за определен проблем ( например суха кожа ). Просто си пазарувайте продукти на доказани с времето производители и ще сте доволна. Ние сме онлайн магазин и имаме клиенти пазаруващи редовно българските марки "Кокона козметикс" и "Бочко" на Лавена.  Разбира се продават се и NIVEA и други. Всичко е въпрос на нужди.

kircheva

Аз ползвам козметика на бочко и я препоръчвам. Много хора ми казват, че Българската козметика била некачествена и да не я ползвам, но аз съм много доволна от бочко.

vesy

Българската козметика по нищо не отстъпва на ,,западната" и в пъти по скъпа козметика. Това са големи предразсъдъци, че родната козметика е боклук и да купуваме чуждата.

Go Up