Къде мога да създам онлайн магазин

Started by Sorita, 14 септември , 2015, 14:23:46

« назад - напред »
Go Down

Sorita

Привет на всички. Искам да попитам по-запознатите с онлайн търговията, къде мога да създам онлайн магазин? Някой да даде съвет къде мога да направя това?

Hektor

Моята препоръка е да погледнеш http://www.sales.care/bg/online-store в този сайт предлагат безплатно създаване на онлайн магазина. Освен това ще имаш собствен домейн, собствен админ панел, бекъп на файловите, не даваш пари за хостинг.

Sorita

Безплатно безплатно ама те от какво се издържат ? Малко не мога разбера идеята, хвърлих един бърз поглед, ама не схванах. Ако можеш да обясниш ще е добре!

Hektor

Струва ми се, че погледа ти е бил много бърз. Сайта печели % от продажбата на продуктите в него. Всичко останало е безплатно!

Sorita

Да така е, ще разгледам по-обстойно :) Благодаря ти все пак :)

Hektor

Вземи нещата на сериозно, иначе няма да постигнеш нищо. Не говоря в конкретния случай, а по-приницип!

Sorita

Така е наистина ще се заема сериозно.

strujkana

конкуренцията ще е доста голяма трябва да се въоръжиш с търпение :)

Sorita

Вече действам по въпроса, няма какво да чакам

jujanik

Действай решително и нито крачка назад иначе няма как да се се успеее!!!

iasen2

Ако имате нужда от онлайн магазин мога да ви съдействам

aleks412

Може да се свържеш с https://www.balkanservices.com/ . Това е фирма с голям опит и ще ти помогне с всичко, от което имаш нужда.

stasi

И аз съм си мислела за онлайн магазин, но не съм готова да се отдам изцяло на това още.

TheEconomist

#13
13 август , 2017, 17:09:31 Last Edit: 17 октомври , 2017, 16:05:52 by TheEconomist
Здравейте, хора! Вчера решихме с моята жена да се разходим из центъра в столицата. Тя трябваше да взема обувки за някакъв рожден ден, а аз трябваше да взема плочки за нашата баня. Лутахме се цял ден и най-накрая попаднахме на магазин за баня - www.keramo-bg.com. Купихме всичко, което ни трябваше и си заминахме. Стана така, че това, за което тя беше тръгнала, не го намерихме. Прибрахме се вкъщи и Таня реши да се разрови в Интернет за дамски обувки. След около минута попадна на онлайн магазина www.mes.bg и направи поръчката, която толкова много искаше. И така успяхме да оползотворим целия хубав ден.

vesy

Някакви по-актуални предложения?

Go Up