28 март , 2024, 22:03:35

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Проблем с отслабването. Моля помогнете!

Started by martinaa, 23 юли , 2013, 18:09:36

« назад - напред »
Go Down

martinaa

Привет. От няколко месеца се опитвам да реша проблема с наднорменото тегло, но без успех. На скоро от мой приятел научих за продукт за отслбване редуктан. Някой от вас знае ли нещо повече за този продукт?

tonia

Не мога да кажа нищо за редуктан, никога не съм го чувал. Потърси повече информация за продукта в интернет!

sabito

Мисля, че това е известен продукт, защото имам приятели които го употребяваха. За съжаление нямам повече подробноссти за редуктан!

beautiful

най-здравословно отслабване се прави под лекарски контрол или такъв на специалисти. изготвя се индивидуален режим на хранене (не диета) в зависимост от организма и може да се съчетае с подходящи хранителни добавки. всичко останало носи своите рискове или най-малкото няма да има ефект

elvira

Съгласна съм с горния коментар. Но аз съм употребавала редуктан, за един месец аз загубих 4 килограма. А преди това не никога не бях сваляла толкова килограми!


fantastico

След като се отслабне обаче трябва да се поддържа форма. Не бива отново да се връщат килограмите, затова повече разходки и упражнения

tanto

Не знам, аз съм против подобни продукти. Това е един вид мързел да не се вземеш в ръце и да спортуваш

martinaa


Съгласна съм с горния коментар. Но аз съм употребавала редуктан, за един месец аз загубих 4 килограма. А преди това не никога не бях сваляла толкова килограми!


Дай повече подробности за това как точно действа редуктан ? Благодаря :)

jordaniou

Колко струва горе долу този редуктан?

martinaa

Сега видях че в сайта reductan.com има промоция 42 таблетки за 50 лева.

elvira



Съгласна съм с горния коментар. Но аз съм употребавала редуктан, за един месец аз загубих 4 килограма. А преди това не никога не бях сваляла толкова килограми!


Дай повече подробности за това как точно действа редуктан ? Благодаря :)

Основното действие на Редуктан е да подтиска глада и да увеличава метаболизма. Трябва да се пие овече вода докато се употребява. Ако искаш да знаеш още нещо питай:)

martinaa




Съгласна съм с горния коментар. Но аз съм употребавала редуктан, за един месец аз загубих 4 килограма. А преди това не никога не бях сваляла толкова килограми!


Дай повече подробности за това как точно действа редуктан ? Благодаря :)

Основното действие на Редуктан е да подтиска глада и да увеличава метаболизма. Трябва да се пие овече вода докато се употребява. Ако искаш да знаеш още нещо питай:)

Здравей, трябва ли да се спазва някаква специялна диета :)

elvira

Аз не съм спазвала никакви диети, пиех повече вода защото бях чела, че когато се пият такива продукти тряабва да се пие повече вода:)

kamelia_ivanov

Ако не сте напълно запознати с продукта които имате намерение да използвате по-добре не го използвайте !

Go Up