28 март , 2024, 10:41:34

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


МИСТИКА....

Started by apostoloff, 30 ноември , 2011, 03:34:52

« назад - напред »
Go Down

apostoloff

НЕПИСАНИТЕ ПРАВИЛА НА ЖИВОТА


Вие получавате от живота това, на което отделяте най- голямо внимание.

Ако непрекъснато мислите за това, което искате да получите, то вие със сигурност го получавате.

Ако мислите за успеха и го очаквате, без да допускате никакви съмнения, вие го постигате.

Положителните мисли привличат положителни събития, а отрицателните - отрицателни.

Ако се оплаквате от нещо, неписаните правила послушно привличат в живота ви други неприятности, от които още повече се оплаквате.

Ако през цялото време се страхувате да не изгубите нещо, съществува голяма вероятност наистина да го загубите.


АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

***************

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net

bani4ka

Това е така!!!! Но има един филм "the secret", в който се обаснява как ти седиш на един стол и си представяш, че караш кола....ама всеки ден.... желаната от теб кола.... и после я получаваш, просто така. А то не е точно така (според мен). Всеки човек трябва да си следва мечтие, да не се отчайва, да се бори и да вярва! Мисалта ми е такава, че положтелното мислене и вярата допринасят даденото нещо да се случи :)

esquarelle

#2
25 октомври , 2012, 18:11:15 Last Edit: 18 януари , 2013, 10:57:22 by esquarelle
Дълго време не вярвах дали е вярно "ако много силно искаш нещо, то ще се случи", струваше ми се като пълна измислица на преуспели хора с много късмет. Но наистина е вярно, понякога волята и желанието са толкова силни, че сяка можеш да промениш цялата Вселена и наистина може да се получи :)

Оригинални пожелания за имен ден
Информация за Vbox7 com в Youtube com
Napred.BG - как да сваля клип от Vbox7
Онлайн продажба на вино Черноморско злато

ivo01


Дълго време не вярвах дали е вярно "ако много силно искаш нещо, то ще се случи", струваше ми се като пълна измислица на преуспели хора с много късмет. Но наистина е вярно, понякога волята и желанието са толкова силни, че сяка можеш да промениш цялата Вселена и наистина може да се получи :)

Оригинални пожелания за имен ден
Информация за Vbox7 com в Youtube com
Napred.BG - как да сваля клип от Vbox7
Онлайн продажба на вино Черноморско злато

Съгласявам се с теб!

petrova77

За да получавате от живота това, което искате:gledanenakafe.com

dim

Както се казва,когато човек достатъчно силно иска нещо,накрая и съдбата му отстъпва...но и повече сълзи за проляяти по сбъднати желания,отколкото по несбъднати.:)

Go Up