28 март , 2024, 10:21:03

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Колко често си купувате дрехи?

Started by v_antonova1986, 17 ноември , 2010, 20:29:45

« назад - напред »

Колко често си купувате дрехи?

Всяка седмица
1 (5%)
Веднъж месечно
10 (50%)
Всеки сезон
7 (35%)
Веднъж годишно
1 (5%)
Не ме интересува
1 (5%)

Total Members Voted: 20

Go Down

v_antonova1986

Здравейте, кажете колко често си купувате нови дрешки?

georgiperov80

Не съм маниак на тема нови дрехи, но като всеки човек се радвам, когато си купя нещо ново. Купувам си обикновено за зимата и за лятото, а за пролетта и есента не си ги купувам по специален повод.

ivapenkova


Не съм маниак на тема нови дрехи, но като всеки човек се радвам, когато си купя нещо ново. Купувам си обикновено за зимата и за лятото, а за пролетта и есента не си ги купувам по специален повод.

При мен е същата работа.Гардероба ми е с лятна и зимна колекция.През останалото време от годината трябва да имам повод.

VikiPavlova

Покупките ми на дрехи са най-често инцидентни. По принцип гледам да са изгодни като цена, но прежалвам всякакви средства, ако засека нещо интересно, което е грабнало погледа ми.  :)

recepti-gotvene

Веднъж месечно ;D

naydenantonov80

Това е много условно. Рядко излизам с идеята да си купувам дрехи, но ако попадна на нещо между другото си го взимам без да му мисля много

pettia

По принцип много рядко, но гласувах с опция "Всеки сезон", защото като тръгна с детето по магазините за дрехи, и аз си харесвам по нещо.  ;D Така че може да се каже и всеки сезон.

dool

И аз гласувах за "всеки сезон", въпреки че купувам когато имам пари, когато ми дотрябва за определен случай или когато попадна на нещо, което ме грабва веднага

venny3

По принцип и аз гласувах за всеки сезон ,иначе си пазарувам дрешки основно ,когато нещо не ми е на кеф настроението .Това със сигурност малко или много ми повдига духа!
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

nadia_emo

#9
30 ноември , 2011, 23:44:39 Last Edit: 18 декември , 2017, 10:19:04 by nadia_emo
Медицински център "Пентаграм" е съвременна клиника, предлагаща отлично качество на медицинските услуги и персонално внимание към всеки пациент.

bani4ka

Като си харесам нещо повечето пъти си го купувам, защото нямам много време даобикалям по магазините.
И може да се каже че веднъж седмично си купя по нещо. :) Я някоя шнолка, я някое парфюмче, блузка, чехлички ;)
То на мен ми става благо на душата... аххахаххах  ;D ама протмонето не знам как се чувства.

simonaivanova

Не мога да кажа. Винаги става импулсивно. Харесам ли нещо, веднага го взимам (стига да е на приемлива цена).

vanko00

Не мога да кажа колко често, но когато нещо ми грабне окото по магазините в повечето случаи си го купувам. :)
Online Mp3 search - търсачка за музика - Намери любимите си песни безплатно. Изслушай ги или ги изтели.

nikkoleva

ох ако зависи от мен и ако мога да си го позволя ще си купувам ежедневно дрехи и обувки ;D

boresf

#14
14 февруари , 2013, 14:24:45 Last Edit: 19 януари , 2014, 17:21:02 by boresf
До преди година си купувах дрехи веднъж месечно, че и по-рядко, но от няколко месеца насам май почти всяка седмица по нещо и така ми е добре ;)
Сега вече, когато със баджанака се занимаваме със вътрешни врати в София, все по малко време ми остава за други покупки. Между другото, ако някога Ви се наложи да си купувате входни врати в София, то обадете се, ще ви предложа входните врати на Борман Комерс, че и отстъпка ще ви издействам - имам познати там.

Go Up