Колко често си купувате дрехи?

Started by v_antonova1986, 17 ноември , 2010, 20:29:45

« назад - напред »

Колко често си купувате дрехи?

Всяка седмица
1 (5%)
Веднъж месечно
10 (50%)
Всеки сезон
7 (35%)
Веднъж годишно
1 (5%)
Не ме интересува
1 (5%)

Total Members Voted: 20

Go Down

Stella

Ако се включат бельо, чорапи и други аксесоари, май всеки месец купувам по няколко нови неща. Обувките по 1-2 чифта за сезон, за дрехите - когато ми хареса нещо!

marin-ov

Аз лично доло горе веднъж месечно!

marit7

Колкото ми позволяват парите!

Rockabilly

Нямам време да ходя по магазини..иначе ако можех щях да изкупя целия МОЛ ..ама като почиваш само в неделя, как да стане ::)

tonipetr

Ако има достатъчно пари ще си копувам всеки ден!

kypani

когато ми се налага не давам излишни пари за дрехи

cleop

Аз си купувам веднъж на 2-3 месеца, но по няколко неща, в зависимост от сезона

tanto

Аз си купувам всеки месец по нещичко

dim

Зажалсот не толкова често,колкото ми се иска,и главно от намаления и промоции. ;)

aleks412

Вляза ли в магазин, не излизам без покупка.  ;D ;D

stasi

Aз си купувам дрехи един, два пъти в месеца, но няма месец, в който да пропусна.

alisiq

На мен ми се случвало да не си купя дреха в продължение на половин година, но сега като забременях, имам чувство,че постоянно си купувам нови дрехи. Намерих си един магазин в Стара Загора, казва се Карамела Фешън и се намира на ул. "Гео Милев" 1.Там има дрехи за всеки до XXXL и в момента там успявам да си намеря всякакви дрехи. След като родя, мисля да продължа да пазарувам от там, защото дрехите им много ми харесват.

stasi

Нормално, тялото ти постоянно се променя през този период.

pepimili

И аз си взимам по нещо на заплата ;) Хубаво е човек да се глези, когато има такава възможност! Доста често раздавам дрехите, които не нося. Като цяло все нямам място за всичките дрехи, които имам :) ::)
Multi sunt vocati, pauci vero electi
https://www.nestlechoco.bg/

Go Up