28 март , 2024, 21:06:12

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Избелване на зъби у дома !!??

Started by vikicekova, 28 октомври , 2010, 02:07:27

« назад - напред »
Go Down

vikicekova

Здравейте,

Пиша по повод това,че всички български жени са много красиви и най -вече благодарение на това,че изключително много се подържат.Само,че не само прическата и маникюра са важни за един перфектен външен вид,но и красива бяла усмивка ;)
За улеснение на жените,но и мъжете има системи за домашно избелване на зъбите, изключитено лесни за ползване и на супер цена...вижте сами и ще се убедите :
www.beautifulwhite.bg
И не забравяйте,че тези процедури са ужасно скъпи при стоматолог... :'(

dool

моята стоматоложка казва, че прекаленото избелване на зъбите не е полезна, разрушава емайла и в никакъв случай не препоръчва избелването да се прави извън стоматологичен кабинет и без предписание на стоматолог

aleks412

Аз лично избягвам всякакви подобни процедури.Най-добрият и най-безопасен начин е със сода за хляб.

pecotat

И аз мисля така, но не трябва да се прави много на често :)

aleks412

Да. Един, два пъти в месеца е нормално.

shokarat

Ако се прекали какво може да стане ?

aleks412

Може да се наруши емайлът на зъбите.

Dani.Zhekova

Препоръчвам да си избелите зъбите с лентичките на Crest, безопасни са за емайла. Аз ги ползвах когато бях в САЩ, но сега си купувам от тук и повечето американци си избелват зъбите с лентички. Има няколко сайта като два от популярните са тези:
избелващи ленти Crest
Избелващи ленти Crest

за пасти за зъби мога да препоръчам да си вземете на opalescence, много съм доволна и пак е американска.
пасти за зъби Opalescence

pllb

Не си избелвам зъбите в домашни условия, тъй като може да се разруши емайла на зъбите.

TheNet

И аз мисля, че не е много разумно да се експериментира.

desinka

На мен са ми казвали, че не е добре да се прави в домашни условия, защото има големи рискове. Можеш да си увредиш емайла необратимо.

vesy

Аз не бих експериментирала с такива неща в домашни условия...

desinka

Няколко пъти съм пробвала със сода, но нямаше голям ефект...

stasi

Аз пък забелязах ефект, странно. Не може да ги избели от раз, но се личи разликата.

vesy

Избелването на зъби е доста вредно.
Защо мислиш така?

Go Up