28 март , 2024, 17:41:00

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


ФОТО и ЛАЗЕРНА Епилация за домашна употреба!

Started by Smoothy, 13 април , 2010, 15:58:09

« назад - напред »
Go Down

Smoothy

Здр на всички! Купих си фото епилатор за домашна употреба от фирма която продава много интересни уреди и козметики. Много съм доволна и ще ви оставя телефон за връзка защото сайта им го забравих. Ето: 0885039144

krassyo

Здравей
Можеш ли да направиш кратко описание на продукта ?
Каква му е цената ? от какво точно си доволна ?
Ако сложиш и една снимка на уреда/комплекта ще бъде чудесно.

ladyinstyle

#2
28 ноември , 2010, 15:21:55 Last Edit: 22 юни , 2011, 19:48:09 by krassyo
много, интересно, за пръв път чувам, че има такъв уред за домашна употреба, за какво по-точно става дума, кажи нещо повече, моля те.


VikiPavlova

И аз съм виждала такива и не са никак евтини, макар че като се замисля ходенето на фотоепилация в салон може да ти излезе още по-скъпо. Затова сигурно си струва да инвестираш в тази машинарийка :)

Sunshine

Ползвала съм такъв уред и има ефекто, но става много бавно, а трябва и постоянство!

dool

Мисля, че виждах нещо подобно за обезкосмяване в Технополис. цената му беше около 1000 лв., но в упътването пишеше, че космите поникват след година

nayden_popov

Някой може ли да каже къде в София е най-качествената лазена епилация.

esquarelle

#7
25 октомври , 2012, 18:24:54 Last Edit: 18 януари , 2013, 10:55:51 by esquarelle
Малко ме е страх с тези нови иновации днес, особено с технологии свързани с здравето и тялото. Честно казано и на мен ми се иска да не се занимавам от 3 до 7 пъти в седмицата с обезкосмяване и да харча от 30 до 50лв. на месец, но...не знам, това не е естествено, тялото ти е част от природата, а епилаторите - от технологиите, нима са наистина безвредни?

Търсете последните новини чрез българската търсачка Напред.БГ. Контакти на адвокатска кантора в София. Ако търсите нова или употребявана кола, то вижте този сайт, подобен на Mobile bg. Красиви и забавани картички за рожден ден.

snowy


Малко ме е страх с тези нови иновации днес, особено с технологии свързани с здравето и тялото. Честно казано и на мен ми се иска да не се занимавам от 3 до 7 пъти в седмицата с обезкосмяване и да харча от 30 до 50лв. на месец, но...не знам, това не е естествено, тялото ти е част от природата, а епилаторите - от технологиите, нима са наистина безвредни?


Ами то си е за страх - днес всичко е се прави с цел търговия, без значение вреди ли или не. Като се има предвид в храната колко токсични добавки има...

petar232

Определено трябва да те е страх мен също мее страх чесно казано!

stan5

То си е за страх така е нормално!

Sangm

Страх не страх живота си продължава.Да се пазим какво ядем защото може да е отрова, да се пазим какво обличаме защото може да е изкуствено , да внимаваме какво гледаме че ще ни повлияе.Смело напред.Опитвайте всичко.Ето нещо ново.
http://kyokuformen.com/?siteID=XrBHixUnXm8-jd07MRRFRqRButdDyn7iDQ

kemelo

Само не разбрах последния линк какво общо има със епилацията??

beautiful

не се занимавайте с глупости, има толкова по-безвредни начини за добра епилация. после ще се чудите откъде ви е дошло

ivailiti

Не бих рискувал с това!

Go Up