28 март , 2024, 18:26:19

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Модно ревю в Япония!

Started by mister_s, 14 август , 2009, 07:18:17

« назад - напред »
Go Down

mister_s

Здравейте, ето тук съм качил снимки от едно модно ревю в Япония, което снимах миналата седмица! Изглежда че нещата са доста различни от БГ, или само на мен така ми се струва! :)

Тук има още снимки:
http://www.tripntale.com/trip/7406



Поздрави!

fleo

Красиви снимки! Прекрасно!
Различни са..."нещата" - многооо различни...за съжаление...  :-\ Ако се замисли човек... всичко различно от българското е много различно...и много по-хубавичко поднесено... отново са съжаление.
Поздравления за снимките!  ;)

monkata23

Страхотни снимки! :)

photostudiograffiti

Сигурно е било интересно... Добри снимки!

mimok

привет
Снимките са добри а за моделите са доста  екстравагантни   за съжаление българските дизаинери не правят такива модели с такава нагласа  е разбира се има изключение но те са рядкост .
снимките са живи ако ме разбира6 от кога се занимава6 с фотография

online-obuvki.com

Много много добри снимки - браво

avrora

#6
03 декември , 2010, 11:17:45 Last Edit: 12 август , 2011, 13:46:43 by krassyo
Те правят доста интересни дрешки!  :)

georgiperov80

Так е азиатската мода е много смела и екстравагантна.

VikiPavlova

Поздравления за снимките! Япония е страна с особена култура и се различава почти във всичко. Модата не прави изключение.  8)

dool


Здравейте, ето тук съм качил снимки от едно модно ревю в Япония, което снимах миналата седмица! Изглежда че нещата са доста различни от БГ, или само на мен така ми се струва! :)



Компетентно мнение може да дадат само хора, които са в този бранш, но на мен все ми се струва, че и тук, в България нещата не са много по-различни

marin-ov

Снимките определено са много хубаво!

q6aki

браво браво

kamelia_ivanov

Много различни и екзотични модели :)

stinana

Това ми изглежда много интересно!

vesy

Страхотно е!

Go Up