28 март , 2024, 17:46:28

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


мастилено синьо

Started by absolutno_bezchyvstvena, 13 юли , 2009, 15:19:44

« назад - напред »
Go Down

absolutno_bezchyvstvena

13 юли , 2009, 15:19:44 Last Edit: 14 юли , 2009, 12:56:54 by krassyo
до вчера бях руса , но реших че ще се правя черна взех си боя за коса палете и ме направиха. в банята шампоана ставаше на лилава пяна и след 10 измивания след боята беше лилава и се отказах . излязох  издухах косата беш супер след като излязох на ванка на слънчева светлина косата ми беше мастилено синя. пак влязох да се къпя но същата работа лилава пяна и сега  пак на слънчева светлина е мастилено синя даже един ме пита колко химихала сам изипала на главата си . незнам кво да правяя.. помогнете плсс

monkata23

Най-добре отиди във фризьорски салон, където ще ти сложат професионална боя и може би синьото ще се покрие... поне отчасти. По принцип не е добре при такава рязка смяна на цвета да се боядисваш сама, защото е нужно допълнително третиране... а, и Палете не е никак добра боя!

mimok

 привет
  Аз бях руса и си смехи цвета  на черена и стана номера сама се боядисах без да ходя да ме боядисват  тогава си взех  една от най -ефтината боя за коса и се боядисах  от първия път стана черна  аз  бях руса поне 4 месеца  преди да си сменя цвета на косата.
Ти колко  време бе6е руса и каква марка 6апуан използва6 или балсам  :) :) :) :)

JustAnotherNiceGuy

Подкрепям мнението на monkata23!

nikkoleva

Задължително на фризьор. Те имат неутрализатори на боята и много ще ти помогнат. Аз съм правила по голяма глупост с кана. Косата ми стана оранжева вместо кафява и не се измива и боя не го покрива. Преживях кошмар ;D

magov1

моникла 23 много точно каза всичко. Съгласен съм!

kamelia_ivanov

Никои няма да се погрижи по-добре за косата ти от професионалист !

Go Up