28 март , 2024, 11:35:11

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Victoria's secret

Started by bebbiii, 14 април , 2009, 13:34:01

« назад - напред »
Go Down

bebbiii

Здравейте дали има фенки на Victoria's Secret? И кой как си набавя продуктите им?   :) ;) :)

AMF

Поръчвам от сайта  :) До момента бях много доволна, но последния бански, който получих пооръси паетите си още дакато го разопаковах  >:(

bebbiii

A някъде от тука не си ли пазаруваш? Аз преди си поръчвах и аз от сайта и нещо беше всичко много бавно,давах пари тука на митницата и се отказах,намерих един магазин на VS,но пък то е още ново и няма много неща като дрехи козметика да ,ама аз си имам достатъчно и се питам дали някой знае друг магазин някъде из София,с повечко дрешки или си оставям с нещата от този магазин който аз си знам? :)

Shicot


A някъде от тука не си ли пазаруваш? Аз преди си поръчвах и аз от сайта и нещо беше всичко много бавно,давах пари тука на митницата и се отказах,намерих един магазин на VS,но пък то е още ново и няма много неща като дрехи козметика да ,ама аз си имам достатъчно и се питам дали някой знае друг магазин някъде из София,с повечко дрешки или си оставям с нещата от този магазин който аз си знам? :)

Не мисля, че ще намериш голям магазин в София. Ето в този сайт има някои неща на Victoria's Secret.

bebbiii

Здравейте то и за вече намерих един сайт за vs  :) vs.nat-beauty.com

Go Up