моден дизайнер

Started by sIsIt0, 09 април , 2009, 11:45:10

« назад - напред »
Go Down

sIsIt0

здравейте,

след две години завършвам училище и ще кандидатсвам в университет.мечтата ми от малка е да уча моден дизайн но не сам мн сигурна в заплащането, в работата. нямам познати дизайнери и затова имам нужда от помоща ви.

та моля дайте ми колкото се може повече информация за работата, заплащането, струва ли си да се учи моден дизайн, лесно ли се намира работа, колко струва да започнеш своя модна линия или да си отвориш магазин или нещу друго, има ли куповачи, трудно ли е да пробиеш в българия ? приемам и друга информация  :P :P

мерси предварително  :-*

Бончо


здравейте,

след две години завършвам училище и ще кандидатсвам в университет.мечтата ми от малка е да уча моден дизайн но не сам мн сигурна в заплащането, в работата. нямам познати дизайнери и затова имам нужда от помоща ви.

та моля дайте ми колкото се може повече информация за работата, заплащането, струва ли си да се учи моден дизайн, лесно ли се намира работа, колко струва да започнеш своя модна линия или да си отвориш магазин или нещу друго, има ли куповачи, трудно ли е да пробиеш в българия ? приемам и друга информация  :P :P

мерси предварително  :-*


До преди кризата и адвокатите и счетоводителите бяха заплатени, ама имаше и много такива дето работеха друго нискоквалифицирано щото не можеха да се реализират по-това което са учили ;D

Люсито

Абе ако трябва да съм откровена много е трудно да пробиеш.А още по-трудно е да се наложиш на пазара.А в момента кризата доста ограничи хората.Ако на всяка цена искаш да станеш дизайнер желая ти успех имного сили и търпение.

sIsIt0


Абе ако трябва да съм откровена много е трудно да пробиеш.А още по-трудно е да се наложиш на пазара.А в момента кризата доста ограничи хората.Ако на всяка цена искаш да станеш дизайнер желая ти успех имного сили и търпение.


мерси много за информацията . . .ама май почвам да осъзнавам истината  :'( :'(

silvencety___

Здравеите !

Аз също като Сисито искам да сум моден дизанер от много малка.След  две години искам да кандидатсвам за модне дизаинер.Но незкам каде.Можете ли да ми кажете каде има такива учлиша и какво трябв ада за  влезнеш там? Ако някоио зна е нека ми каже.http://

sIsIt0


Здравеите !

Аз също като Сисито искам да сум моден дизанер от много малка.След  две години искам да кандидатсвам за модне дизаинер.Но незкам каде.Можете ли да ми кажете каде има такива учлиша и какво трябв ада за  влезнеш там? Ако някоио зна е нека ми каже.http://


здравей

аз знам само за свободния университет и до колкото сам чела в сайта им се влиза с есе на няква тема за мода и след това интервю и после само трябва да си плащаш около 1000 - 1000 и нещу на семестър май  ::)

melinda

Здравейте на всички.Сисито първо да се научи да пише правилно.Второ искам да кажа на всички,че България наистина има огромна нужда от добри дизайнери.Но запомнете има една истина,която важи за цял свят ,за да получиш -трябва да дадеш.Ако вие сте наистина талантливи,упорити и дадете всичко от себе си -наистина ще ви оценят .В България се заплащат много добри заплати за такива кадри.Ако сте неспособни тук ,то навън изобщо няма да можете да пробиете.

egoist

Здравейте
имам магазин за дънки и ежедневно облекло в Гърция е ми се иска да помогна на бг фирми като купувам от тях.За голямо съжаление обаче не намирам конкурентно способни- такива, които да са различни от типичния "лелски стил".Нека излязат на улицата така наречените дизайнери и видят как се облича младежта-дори копирайте ако трябва!Дори китайците са на светлинни години!Пък после нямало пазар за бг продукцията....

silvia

За модните дизайнери на мъжки костюми се организира конкурс "Костюмът за мъжа от XXI век".
Целта на конкурса е да се даде поле за изява на дизайнерите на мъжки костюми и да се популяризират имената на хората, без които създаването на мода е невъзможно. Няма ограничение на възрастта на участниците. Голямата награда в конкурса ще бъде посещение на международен панаир за мода във Франция или Италия (по избор на спечелилия конкурса) или едноседмично посещение в Италианска фабрика за облекла.

Вижте повече на
http://news.fashion.bg/article/3033/2/dizainerski-konkurs-kostiumyt-za-myjyt-ot-XIIvek
-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

Go Up