29 март , 2024, 15:53:13

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


ПЛАТОВЕ в София ?

Started by Miami, 28 октомври , 2008, 11:11:41

« назад - напред »
Go Down

Miami

28 октомври , 2008, 11:11:41 Last Edit: 28 октомври , 2008, 11:15:18 by Miami
Здравейте!

Интересувам се от място (голям магазин/ склад) с разнообразие на платове и подплати в района на София.
На Илиянци едно време имаше складове с корейски коприни и това беше.
Сега предполагам има вносители на по-интересни и качествени платове - или те са само по магазините ?  ???


Felix

Големи вносители на щокови количества платове, от които ние сме купували са  са Братя Лацовски и Еуротерм.
Можеш да провериш по телефона дали имат от платовете, които те интересуват.
Еуротерм работят предимно с трикотаж, а при Лацовски има почти всичко.

Еуротерм са тук.

Братя лацовски са на изхода на София по Цариградско шосе, малко преди Пежо.
Телефон 02 973 6725 ; 02 973 62 18

Miami

#2
29 октомври , 2008, 23:18:11 Last Edit: 02 декември , 2008, 15:37:59 by Miami
Мерси Феликс :)

Miami

Здравейте :)

За да не пускам нова тема, ще попитам тук :)
Интересува ме пране на платове или готово изделие с намачкан ефект и не намирам на територията на София засега.  ::)
В няколко химически предлагат ензимно пране , но точно мачкан ефект не правели  ???
Ако знаете място , кьдето могат да намачкват плат ще сьм благодарна.  ::)
Поздрави :)

ELI_S


ELI_S

:) извинявам се , но нещо ми се скапа тук ... та мисълта ми беше , че има такова предприятие в Ихтиман , друго такова в Бяла - Русенско , казва се Фешко

Miami

Ели С
Да , знам я пералнята в Бяла, но е много далече :( И в Пловдив има, но за Ихтиман не знаех, мерси. :)
В Перник нямаше ли или бьркам  ???

k_jordanov

Пералната от Ихтиман - "Фрештекс" е преместена доста отдавна в Попово.
Такава има също и в Перник,  Блогоевград, Петрич, Пловдив, Кърджали и доста други.
И аз имам такава.
Намачканият ефект - "креш" - не е евтино удоволствие и поради тази причина е необходимо да решите дали да бъде правен на изделията Ви и ще понесат цената.

Miami

#8
20 декември , 2008, 14:10:23 Last Edit: 20 декември , 2008, 14:12:37 by Miami
K-jordanov,

нямам представа колко струва, но не намерих намачкани платове по магазините ( още по-малко в желанит цветове) и затова ме интересува тази услуга за плат, а не за готово изделие и за малко колочество- мостриране да речем, един вид проби.
А кои платове могат и не могат сьответно да се мачкат?
Лен , памук и вълна знам , че търпят , а това че има малко еластан в състава пречи ли ?  :-\

Весели празници на всички!  :P ;)

k_jordanov

На времето мачкани платове правеха в Карловска коприна.
Сега не знам дали някой у нас ги прави.
За това все пак е необходима съответната инсталация за плат.

rayma

Ето линк за платове има цени и може да се поръчват по куриер www.platove-bg.com

pavel

ХУБАВИ ,КАЧЕСТВЕНИ ПЛАТОВЕ ИМА В МАГАЗИНА НА УЛ.ПИРОТСКА И БР.МИЛАДИНОВИ .ТОЧНО НА ЪГЪЛА.

joroto

За тези които се интересува ст евтини и с прилично качество платовер,има един нов склад за платове на бул. Рожен(в двора на Леиди София,в дъното),точно до ф-ма "ЗОРА".Голям избор на много добри цени.Няма такива цени в саседните складове за точно такива платове.И момчетата са много учтиви,и си разбират от работата.Аз си купих почти едно пале с разни материи, и те ми го докараха без дори да ги моля за това.Просто ful servise :)).

Latzovski

Може да заповядате и в някой от нашите складове на фирма Лацовски.
Внос на щокови платове от Италия, големи количества на склад.
Продукти: Памук,Вълна,Ликра,Лен,Коприна,Хастар,Други материали Еко кожа с кожа, лицева еко кожа, лак.
Коприна - сатен и еластан, жоржет, шантунг, шифон, обикновен и дизайнерски щампи.
Отстъпка до 50% на избрани материали.

Go Up