28 март , 2024, 13:24:18

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


iskam da sam fotomodel

Started by Rusichkoto, 20 септември , 2007, 23:31:31

« назад - напред »
Go Down

Rusichkoto

Zdraveite,kazvam se Ralitsa na 20 god ot Veliko Tarnovo nqmam danni za manekenka,no bih jelala da se snimam v spisaniq,reklami i podobni!!! :) Pomognete mi!!! :) Ako nqkoi smqta,4e 6te mi e v polza neka da mi pi6e na maila :)))

Krasotata pobejdava!!!!

ladyTo94

аз съм на 14 години ето мой снимки http://www.impulse.bg/user/lady_to94 ако има някой заинтересовам може да се свърже с мен като напише съобщение в сайта http://www.impulse.bg или се обади на 0892316148

                                                                 Моника Зубева

aninkaa

mm tfa e moita me4ta az sym na 15 ot plovdiv koito se interesuva da pi6e:www. ani_bubkaa@abv.bg   4akam iskam tfa lqto da otida na nqkoi kasting  :-* :-* :-*

petursaev

Успеь, момичета! :-\

Delta

#4
06 ноември , 2009, 12:18:55 Last Edit: 09 ноември , 2009, 21:09:41 by krassyo
www . pro-foto .in

krassyo

#5
06 ноември , 2009, 15:48:43 Last Edit: 06 ноември , 2009, 15:52:31 by krassyo
@aninkaa
Аника, може да си много красива и талантлива, но аз ако съм шеф на модна агенция - няма да те взема само заради писмената ти култура. Щом там има проблем, вероятността да има и други проблеми е голяма.
Не го разбирай като заяждане, но начина ти на писане и изразяване има нужда от корекция.

Поздрави
Администратор

fera

Не станаха ли твърде много тези глупави теми "искам да съм фотомодел"? Ами ок, искаите си! Поровете в интернет , разгледаите агенциите, направете си профил в някой сайт от рода на modelbg.com или topmodel.bg свържете се с някой фотографи и работете! Какви са тея хиляди напълно еднакви теми и то дори написани неграмотно на латиница!  Какво очаквате? Като по филмите да се появи някой и да ви "Открие" ли? Наясно ли сте колко много невероятно красиви момичета има в България и по света който се борят да бъдат модели? Не е толкова лесна, колкото изглежда моделската професия..Сжързана е с много лишения, разочарования, злоба и самота. Никой няма да ви помага в нея! Щом само пишете глупости по форумите без да правите нищо по въпроса едва ли бихте издържали и пробили в модния бизнес!
Вярвам, защото е абсурдно.Ако беше достоверно щях да знам!

lusiq

зд казвам се лусия имам мн голямо желание да съм модел :)моля помогнете ми :( :( :( :'( :'( :'(skupe versace_lusiq

rossmodels

#8
28 юни , 2010, 15:53:53 Last Edit: 30 юни , 2010, 13:00:08 by rossmodels
Ross Models набира модели и танцьорки за работа в страната и чужбина. Агенцията разполага с школи за обучение на модели във Варна и София. В рамките на обучението кандидатите се снимат в 8 професионални фотосесии от топ модни фотографи.


Кандидатите попълват формата за регистрация в сайта на RossModels: www.rossmodels.bg

и изпращат свои снимки на емейл:
casting_director@rossmodels.bg
Желателно е да има снимки в цял ръст, лице, снимка по бански костюм. Снимките за представяне на кандидатите не е е задължително да са от професионален фотограф. Kандидатури без снимки няма как да се обсъждат.



Ross Models Варна:

Директор Росен Станоев

Тел: 052 613 571

GSM: 0888 431 015

email: office@rossmodels.bg
Skype: RossModels

Ann

Списание Ел търси нови лица - свържете с с мен за пове4е информация

lock3t

Само да уточня внимавайте каде кандидатствате за модел събираите информация от всякаде за дадената фирма да не е някоя която да ви използва за други цели

kir40

#11
11 юни , 2012, 12:44:25 Last Edit: 19 март , 2013, 08:51:50 by kir40
Успех на всички желаещи.но за укрепването на тялото и за предобиване на невероятна красота ползвайте http://www.barleansbg.com/forti-flax.html невероятна хранителна добавка

Irodia

Ходи по конкурси и интервюта и може да те огрее!

mackata

Може да пробваш тук, безплатно е: Кастинг за модели

Пролетен дъжд

Добре де, има много такива, които организират кастинги. Предполагам не предлагат ангажименти, но ще ти направят портфолио и снимки, с които да си търсиш ангажимент.

Напиши в гугъл КАСТИНГ ЗА МОДЕЛ и избирай :)

Go Up