24 април , 2024, 18:31:01

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Въпрос за фотомодел

Started by мими, 01 ноември , 2004, 23:53:37

« назад - напред »
Go Down

putkorob!

ako mojesh da go duhas ste uspees mimicka!

ivona

ami po princip tova e edno i s16to  mai:)

ima razlika mejdy maneken i model

Georgi

zdraveite.kazvam se Georgi ot kazanlak.bqh vi pisal vednaj.i iskam da mi kajete kakvi merki sa nujni za foto model na 16-17godini i kvo trqbva da se napravi,smisal kak da se svarga s vas ako resha da probvam.blagodarq predvaritelno

kristina

razbrah ot edno spisanie 4e na 3april shte ima kastig  za mini mis Bulgariq za momi4eta ot 16-22godini visoki do 166 iskam da razbera dali tova e vqrno i ot kolko 4asa i kade e

Vesi

Zdraveite,
kazvam se Veselina,na 16 sam,ot gr.Ruse,s priqtna vun6nost! Iskam da dobiq kvalifikaciq kato fotomodel! Ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pi6e na e-mail!(ako ima zainteresuvani prilagam i snimki).

Петър

Здравеите,

Аз не искам да ставам фотомодел, но се занимавам с фотография като хоби, което искам да развия в професия но ми липсва опит с модели.

Искам да ви предложа да ми позирате. По този начин и вие и аз ще натрупаме малко опит, който би бил полезен и за вас като модел и за мен като фотограф. За съжаление не мога да ви платя хонорар, тъй като съм студент без собствени приходи, но пък ще получите всички снимки от сесията, които ще можете да използвате за да се рекламирате пред агенциите. Този вид отношения се нарича Time for Print (Жертвате време за сметка на снимки).  Намирам се в София.

Мои снимки можете да видите на следната страница:

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_PROFILE&USER_ID=7054

stella.1989

Здравейте,                                                                                                      аз съм на 17 години и винаги съм искала да бъда модел,обаче все нещо не ми достига.Не знам какво бих могла да направя.Проблемът е в тожа,че не мога да достигна необходимите критерии за модел.              Въпросът ми е как бих могла да си помогна да порасна повече на ръст,защото аз съм висока само нещастните 169см.                             Моля ви дайте ми някакъв отговор.

kootceto

Zdraveite!Az sam na 11 godini i mnogo iskam da stana fotomodel!Molia vi kajete mi kak i kade triabva da se zapishamislia.Visoka sam 1metar i 67santimetra.Jiveia v Pleven,no tuk nikade ne tarsiat!Molia daite mi sautvetnite otgovori!4ao!

hello how are you

danger

HI abe da te pitam znae6 li nqkakvi modni agencii vuv varna za6toto iskam da stana fotomodel ot davna i.........

danger

she moje6 li da mi kaje6 ne6to pove4e za Visages kak rabotqt i taka natatuka za6toto az 6te se zapisvam pri tqh oba4e iskam da znam ne6to pove4e za agenciq za da ne stane nqkoi fall i...........rabira6 me nali pls otgovori mi

danger

ako nqkoi moje da mi kaje za Visages ne6tu da mi pi6e na biscuit_f@abv.bg

rocawear_f

bih iskala da znam kak moga da stana foto model v x-ground i koga ima kasting za da moga da se zapi6a:)

puh4eto

Kakvi sa iziskaviqta za fotomodel i kak moga da se svarja s vas

Georgie

Zdraveyte ,
Zanimavame se s promishlen design i art ,erotic ,act photography.Imame mnogo cenni idei za realizirane .Tarsim modeli s koito da skluchim dogovor i rabotim po nashite ideyni art proekti,kato zaplastaneto e po sporazumenie.Razhodite po snimkite i patuvaniyata se poemat ot firmata.Snimkite koito pravim vaznameryavame da prodavame v oficialen el magazin ,taka che za ychstie i odobrenie izprastayte vashi snimki na nashiya email:sym@abv.bg .Za poveche information i vaprosi mojete da ni pishete na nashiya email ili da se obajdate na nashite tel :
IZOART GALLERY
0888319978-Snejana Yordanova
060840034-Snejana Yordanova

keityy

3draveite,edna priqtelka e visoka-1.56.mnogo e sladka:)i vsi4ki okolo neq smqtame,4e e podhodq6ta za koricite na spisanie!no tq se 4uvstva tvarde drebni4ka za model i ne nabira smelost.taka li e naistina-ima li minimalna granica vav viso4inata za fotomodel?

Go Up