Professionalno zasnemane na modeli

Started by Todor, 14 октомври , 2003, 20:58:53

« назад - напред »
Go Down

Todor

Zdravejte,

Ako jelaete da vi bude napraven 'Book' po iziskvanija na modnite agencii svurjete se s nas.

Za poveche informacija:

Todor Vassilev
0888 667819


radostina

Zdraveite,kakzvam se Radostina ot gr.Montana,na 17 god..Ot edna godina nasam se zanimavam s fotografiq,konkursi i ne6ta svurzani s reklama,t.e. iskam da se snimam,haresva mi,imam ogromnoto jelanie da stana fotomodel i naistina se zaradvah kato vidqh va6ata obqva.Skoro mi be napravena i fotosesiq,taka 4e 6te moga da Vi pokaja ve4e gotovi snimki.Da se snimam - tova e golqmo udovolstvie za men.Ako imate jelanie -svurjete se s men.6te se radvam ako mojete da mi pomognete.
                                                                              Pojelavam Vi priqten den!

BabY-LoVe

Todor,ti ot Plovdiv li si?


martin stoev

iskam da te pitam nesto tai kato imamm dogovor s exgraund no oste niamam book a i ne sam gi pital kak sediat nestata sas snimkite moga li da se snimam pri teb ili te triabva da mi napraviat book

BabY-LoVe

Ti ot Pld li si?Moje6 li da mi kaje6 kak da se svarja s X-ground?imat li ofis v Pld?...

Sunshine

Zdraveite,
I az kato ostanalite mnogo iskam da znam kak moga da se svyrja s agenciqta na X-graund  ili da razbera dali stavam za tqhna manekenka...
PLS koito moje da mi otgovori!
Mersi predvaritelno!:)

Todor

Xground Models Advertising
Address:
18 Evlogi Georgiev Blvd.
Sofia , 1164
Bulgaria
Telephone:
+359 2 9634466
FAX:
+359 2 9634466

tova e adresa ot web stranicata im!



Съобщението беше редактирано (05-25-04 13:44)

TODOR PRODANOV

DA JELAIA DA MI BADAT NAPRAVENA FOTO SESIIA ,ZA DA RE6ITE DALI STAVAM ZA FOTO MODEL .

TODOR PRODANOV

KAKVO SE QIZISKVA OT MEN  DA NAPRAVIA .......

Todor

ot kude si?


Biliana

Zdraveite,bih iskala da znaia kolko 6te struva napravata na buk?

mina

zdr.kazvam se Mina na 18god.obicham da se snimam, to mi e neshto kato hobi.iskam da popitam ako znaesh kakvi sa iziskvaniqta na edna agenciq za da te naeme na rabota kato fotomodel pri polojenie che ne si se qvil na obqveniq kasting no imash privlekatelna vanshnost s pravelni cherti.i kolko shte mi struva da si napravq edna profesionalna fotosesiq.shte se nadqvam da mi otgovorish.chao i priqtna rabota

IriNkatA^^

az ne sum model no mnogo bih iskala da stana .Haresa mi ideqta za BOOK i bih iskala da znam kakvi sa iziskvaniqta...

Todor

Pratih ti e-mail!

Pozdravi

Todor


Go Up