28 март , 2024, 12:12:32

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Качествена, но малко позната козметика

Started by ra_vampire, 18 юни , 2007, 14:53:45

« назад - напред »
Go Down

ladyinstyle

#15
17 януари , 2011, 06:30:25 Last Edit: 21 май , 2011, 20:11:54 by ladyinstyle
Лиана - Това пак ли е мрежов маркетинг или е онлайн магазин?
Аврора - Все си мисля, че не трябва да забравяме, че и мрежовият маркетинг е вид бизнес, а в бизнеса е важна крайната цел.

ladyinstyle

#16
24 януари , 2011, 13:49:18 Last Edit: 21 май , 2011, 20:15:48 by ladyinstyle
Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета http://nwa.image.bg/ . Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

Успех на всички!!!

ladyinstyle

#17
26 януари , 2011, 14:44:42 Last Edit: 21 май , 2011, 20:17:44 by ladyinstyle
То се оказа много яко. Не знам дали ще имам продажби, но помощта, която ми оказват е много голяма. Спонсорът ми е много свестен човек, а имат и специални онлайн семинари с много хора вътре. Ако продължава всичко в този дух ще е много, наистина много добре.



avrora

Ето една МЛМ компания с безплатен старт, там поне не може да загубиш нищо :)

Aneliq_Aneliq

Здравейте! Преди няколко месеца си купих крем с Растителна Хиалуронова к-на и Розов Грейпфрут
на Girenn cosmetics www.girenn.com  .Aз съм с много деликатна кожа. мног оалергична и за съжаление на 33 години, но с доста бръчки. Вече 3 крем си купувам и резултата е ...поразителен. Не съм много компетентна, какво точно са сложили в този крем, но дори и по снимките ми си личи -даже са ме питали (колежки) дали не съм се подлагала на по-сериозни процедури.А не съм!!! Веднага щом го нанеса и кожата се заглажда, изпълва и истински се озарява. Скъпо ми е 70лв. струва и е 50мл. ( а заплатата мие 700лв.), но горещо Ви препоръчвам този продукт. Експертите за марката го промотирха като алтернатива на мезотерапия.
Бъдете здрави
Анелия Симова

dool

не се доверявам на козметика, закупена от дистрибутори, но дай повече инфо за това - и то ли е от дистрибутор или се продава в търговската мрежа.


Здравейте! Преди няколко месеца си купих крем с Растителна Хиалуронова к-на и Розов Грейпфрут
на Girenn cosmetics www.girenn.com  .Aз съм с много деликатна кожа. мног оалергична и за съжаление на 33 години, но с доста бръчки. Вече 3 крем си купувам и резултата е ...поразителен. Не съм много компетентна, какво точно са сложили в този крем, но дори и по снимките ми си личи -даже са ме питали (колежки) дали не съм се подлагала на по-сериозни процедури.А не съм!!! Веднага щом го нанеса и кожата се заглажда, изпълва и истински се озарява. Скъпо ми е 70лв. струва и е 50мл. ( а заплатата мие 700лв.), но горещо Ви препоръчвам този продукт. Експертите за марката го промотирха като алтернатива на мезотерапия.
Бъдете здрави
Анелия Симова


Линка води към сайта, а не към конкретния продукт

Rujana Ruji

 :) Познавам Girenn-ската козметика. Със сестра ми бяхме ''полудели'' по тях.  ;D Този крем за който пише Анелия Анелия съм го използвала. Наистина е много добър. Правила съм си мезотерапия на лице учудващо много се доближава до ефекта който се постига с иглите ;) Но аз съм голяма фенка на друг техен продукт. Серум-база нероли.  8) Направен е само от етерични масла. Мисля, че бяха 17 или 18 масла. Стана ми странно, защото в състава има и смирна, но си ухае на Неролито. До колкото знам, се разпространяват чрез експерти за марката. Има ги в големите козметични магазини и пред продуктите има задължително козметолог който дава съвети. Аз си поръчвам от офиса им. там са много готини и според мен голям + е,че не са агресивни в продажбите. Преди да си дадеш парите ти давт мостри, не те притискат. Но са си скъпички, няма 2 мнения. Друго което се сещам е, че използват ''жива вода'' в продуктите си. Има фейсбук страница Girenn . Аз използвам и съм много доволна от Жиренн, ДСМ и Шанел-но само декоративната козметика. :) Дано съм била полезна :)

Sunshine

Аз пък се опитвам да ползвам основно органична козметика и съм много доволна от Boerlind, техни неща си купувам от тук http://ecolina-bg.com/cosmetics.html , ползвам и българска козметика без парабени на Биофреш, нещата им са доста достъпни и са хубави, но не могат да се сравняват с немската козметика.

dool

като изчетох отново темата  :) мисля, че ще е най-добре да продължавам да си ползвам моята козметика и да не експериментирам с някакви неясни козметични продукти 8)

bani4ka

И аз наблягам на био козметика. От скоро съм станала голяма фенка на органичното и не само козметика,но и храни. За българска био козметика не знам.
Аз лично използвам био козметика от Великобритания,  която купувам онлаин, защото не съм я срещала по аптеките.
Skin Blossom е марката и си я поръчвам от тука: http://eshop.ecomedia.bg/products/bio-produkti/bio-kozmetika-skin-blossom

mira123

Аз пък от години ползвам козметиката единствено и само на LA ROCHE POSAY ЛАРОШ ПОЗЕ
кремовете,хапчета за коса,нокти и кожа-просто страхотни :)
Sales manager sex shop

bani4ka


еДНА ПРИЯТЕЛКА МИ ПРЕПОРЪЧА HERBALIFE. това , което постигнах е изчистване на лицето, майка ми вече няма косопад...

E те HERBALIFE са си известни. Аз изоползвам био продукти или такива с ало и преди много си ги купувах, но сега съм на био козметика Skin Blossom.

monika_sun

Здравейте. Просто като видях темата и не мога да не се включа, защото използвам един крем за лице, който явно не всеки знае или поне хората които съм питала. Кремът е български, казва се Snail Code и е със 100% екстракт от охлюви.  Много съм доволна от този крем или по-скоро кожата ми е много доволна :). Ето тук може да го видите http://beautybloom.shopmania.biz/

sabito

Определено мисля да го питам този крем!

beautiful

кремът от охлюви вече е доста популярен, наистина се говори, че ефектът от него е доста добър

Go Up