28 март , 2024, 14:18:46

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Лек за целулита и мазнините

Started by lora1, 16 ноември , 2006, 00:34:12

« назад - напред »
Go Down

lora1

Здравейте!  Писах много писма на момичета от форума, но реших да направя тема за да може всеки, които се интересува да я прочете.Само преди около 3 месеца бях 82 кг.-доста дебеличка.Много се срамувах от тялото си, че дори спрях да излизам с приятели. Изтарпях доста подигравки и хули ,дори от съвсем непознати,всички ме гледаха странно и ми се подиграваха. Затворих се в себе си и сама се мъчех да отслабна-дори имах и доста изразен целулит.Спазвах какви ли не диети,купувах хапчета,но като спирах диетите и хапчетата същата работа.Приятелката ми ме караше да ходя с нея на някакви прицедури за отслабване,но аз не вярвах.Не след дълго време видях,че тя е отслабнала и реших да опитам.Бях опорита и ходех редовно на тези процедури с мисълта,че този път ще отслабна.Сега след 3 месеца съм с 15 кг.по-малко и целулита изчезна.Чувството е прекрасно и вече знам,че не трябва да се отказваме и да се затваряме в себе си, а да търсиме начини за да успеем.Не е лесно да напишеш такава история за себе си,но нека всички се борим и не се отказваме от мечтите си.Кагото сме заедно в трудни моменти и се подкрепяме знам ,че ще се пребориме!

candy

 Здрасти! Искам да те попитам какви точно са тези процедури къде мога да си направя такива. Аз имам нужда да отслабна 10 килограма, но имам сланинки на някои места и повечко целулит.

lora1

Извини ме за късния отговор,но не бях тука и чак сега го виждам.Това са процедури,които ти пазбиват мазнините и целулита.Чрез слаб ток се разбиват,седи се 45 минути и трябва да пиеш много вода,защото когато ходиш до wc по-малка нужда изхвърляш разбитата мазнина.

Nansi

Здравей,
може ли да ми пратиш адрес или име на студиото, в което са ти правили масажи.
Благодаря, благодаря!
Nansi



Модерирано от krassyo: ползвайте кирилица!
Zdraveite!!!!!

Dide

Много известен факт е, че Б3 витамин - така наречения ниацин е основен за клетъчния метаболизъм а целулита е на ниво клетки. Препоръчвам Ви да пиете не само вода, но и мултивитамини. Б комплекс влияе на нервната система благотворно, а от там и на жлезите с вътрешна секреция от където се регулира правилната секреция на хормоните чиито нарушен баланс води до не едно покачване на кила.



Модерирано: пишете на кирилица!
dgu


ninq

Това е за след процедурите и за супер изглаждане http://news.fashion.bg/article/710/5/natural_collagen.php

aneliaivanova86

Силно се съмнявам в това, относно колагенът трябва да се пита, човек който го е ползвал, защото тези текстове ми звучат с много силни рекламиращо въздействие като казват, че този продукт помага при едва ли не всички кожни проблеми и не само ! Че то това ако е вярно, той ще е единственото нещо което повечето хора на планетата биха си купували, понеже всеки е имал или има или ще има някакви кожни, мастни и какви ли не проблеми от подобно естество...

Sunshine

Аз си правя масажи с утайка от кафе и вендузи и използвам качествена козметика и определено кожата ми изглежда много по-добре откакто започнах с тези домашни масажи! :)

ivanpetrov1987

Някой от вас ходил ли е на кавитация и има ли ефект?

dool


Аз си правя масажи с утайка от кафе и вендузи и използвам качествена козметика и определено кожата ми изглежда много по-добре откакто започнах с тези домашни масажи! :)


би ли дала повече инфо - отворена съм към всичко, което не излиза скъпо и ще ме накара да изглеждам по-добре  :)

pettia

Dool, за вендузите не знам, не съм пробвала, но ще се радвам момичето да сподели.  ;D Но масаж с кафеена утайка и аз си правех преди често, сега по-рядко. Кожата действително става мека и гладка. Аз не съм от много редовните и поизоставих нещата, но ще трябва да почвам пак. Чувала съм от много места, че помагат. А за витамин В комплекса не знаех, че би помогнал. Ще се посъветвам с моята козметичка да видим как ще каже за това, и тя прави антицелулитни процедури.

Sunshine

Здравейте, извинявайте че малко късно се включвам.
За масажа с вендузи се прави с масажно олио (аз използвам на Икаров и сега съм си взела на Амрита), няма значение какво е, важното е да е по-мазно за да може вендузата да се плъзга. Вендузите съм си ги купила от магазин Самоздрав, може и по интернет да се поръчат.

За масажа с утайка от кафе: аз използвам много продукти като всеки път ги комбинирам по различен начин, но и само утайка от кафе да използвате пак има ефект. Прави се в банята, защото много цапа. Масажирате целото тяло с приготвената смес и после си се къпите нормално.
Аз съм си направила смес в една кутийка  и си я използвам, за да не си правя всеки път.
Сложила съм утайка от кафе, ситно натрошена морска сол, канела, масло от лимонена трева, розмарин и канела. От маслата се слагат само по няколко капки. Внимавайте с канеленото масло, защото много щипе и да не си изгорите кожата.
Успех!

Ако нещо не съм обяснила както трябва питайте и ще се опитам да пиша по разбираемо!  ;D

Ivanik

На мен ми помагат ежедневните процедури и масажи със съответните продукти ...  а тях си ги поръчвам тука:
http://moiatakozmetika.mymall.bg/tags/perfect-body



Здравейте!  Писах много писма на момичета от форума, но реших да направя тема за да може всеки, които се интересува да я прочете.Само преди около 3 месеца бях 82 кг.-доста дебеличка.Много се срамувах от тялото си, че дори спрях да излизам с приятели. Изтарпях доста подигравки и хули ,дори от съвсем непознати,всички ме гледаха странно и ми се подиграваха. Затворих се в себе си и сама се мъчех да отслабна-дори имах и доста изразен целулит.Спазвах какви ли не диети,купувах хапчета,но като спирах диетите и хапчетата същата работа.Приятелката ми ме караше да ходя с нея на някакви прицедури за отслабване,но аз не вярвах.Не след дълго време видях,че тя е отслабнала и реших да опитам.Бях опорита и ходех редовно на тези процедури с мисълта,че този път ще отслабна.Сега след 3 месеца съм с 15 кг.по-малко и целулита изчезна.Чувството е прекрасно и вече знам,че не трябва да се отказваме и да се затваряме в себе си, а да търсиме начини за да успеем.Не е лесно да напишеш такава история за себе си,но нека всички се борим и не се отказваме от мечтите си.Кагото сме заедно в трудни моменти и се подкрепяме знам ,че ще се пребориме!

bani4ka

Около 90% от жените имат целулит. Това не е проблем единствено на по-закръглените дами. Процедурите, които навсякъде ни предлагат, за да се отървем от него са безброй - от кремове, пълни с химикали и манипулации с лазер, до операция.
Това за разбиването с ток не го знаех, но ми звучи полезнено. Знам че има екологични начини за борбасмазнините и целулита.  Ако не ни помогнат, поне ще сме спокойни, че не са ни навредили, колкото козметиката, която се предлага на пазара. А понякога и тя не е особено ефективна. ,,Еко" алтернативите поне могат да минимизират проблема и да ни спасят от скалпела и химията. Ще спестим пари, ще пазим и природата.
Целулита  е въпрос на слаба съединителна тъкан и не е нужно една жена да е закръглена, че да има целулит. Има храни и добавки, които засилват съединителната тъкан.
1.Започвайте деня си с богата на антиоксиданти закуска, която включва плодове. Те ще засилят имунната ви система и ще се борят със свободните радикали.
2.Регулирайте и поддържайте хидратацията на организма си през целия ден със зелен чай и вода. Цитрусовите сокове също са полезни, но си ги правете сами у дома, не разчитайте на купените с какви ли не консерванти.
3.Яжте поне 1-2 яйца всяка седмица. Те са богати на лецитин - особено жълтъците.
4.Непрекъснато включвайте в менюто си сурови плодове и зеленчуци. Избягвайте термичната им обработка, защото при нея те губят голяма част от полезните си качества и съставки.
5.Пробвайте популярния сушен китайски плод Годжи бери, който често се нарича "храна чудо"
6. Точно, както кофеинът въздейства на мозъка ни, ободрява ни и влияе върху целия ни ден, така оказва влияние и на кожата, като намалява появата на целулит.
Прилагам и статия за дамите, които искат да се информират повече за "екологичната борба" с целулита. :) http://www.ecomedia.bg/be-eco/health-and-food/article/2694
Късмет на всички

Go Up