Мога ли да се спася от пъпките

Started by Ана, 18 септември , 2005, 20:01:13

« назад - напред »
Go Down

beautiful

причинителите на пъпките са най-често натрупани токсини в тялото, които при по-чувствителна кожа избиват. най-лесно можем да се отървем от тях с избягването на вредни навици като алкохол, цигари, мазни храни.

Anna3165

#46
13 септември , 2013, 17:34:45 Last Edit: 05 май , 2019, 09:20:45 by Anna3165
Хапчета срещу акне - https://derminax.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

dim

Вече и хапчета против акне ли направиха  ;D бих посъветвала всички с проблем да се обърнат към специалист дерматолог, да направят ако трябва хормонални изследвания и да променят начина на хранене-в сички изключват млечните продукти, тъй като в тях има много хормони, които действат зле на кожата .

kamelia_ivanov

Посъветвай се с дерматолог !

m.milusheva

Съгласна съм с последните два коментара - ако даден продукт за мазане или за пиене е подействал на някои ваш познат, това не значи че ще подейства и на вас!!! Консултирайте се със специалист или кожен лекар. Имам приятелка, която мина през какво ли не с проблема с пъпките и акнето. Всеки продукт и действаше различно - от едни се влошаваше, други не помага, но накрая откри своя лек за този проблем.
За трайно отслабване, има много ефективни диети !

Detelina Dimitrova

всяка кожа е различна , както и всеки продукт. Не използвайте каквото ви кажат. Посъветвайте се със специалист,да не си направите по голяма беля.

stasi

Аз дълги години се борих с ужасното акне, но най-накрая реших този неприятен проблем. Бях събрала някой друг лев и отидох да ми премахнат акнето с лазер, ето повече информация за самата процедура https://www.youtube.com/watch?v=LHLw4g1y3QA&src_vid=2z5P4SdV7p4&feature=cards&annotation_id=a5675812-44a1-443b-8358-19f29a2e6a6b . Резултатът беше повече от зашеметяващ, останах много доволна, не можех да вложа тези пари в нещо по-добро от това. Наистина си заслужава, след това забравяш за пъпките и си спестяваш излишни нерви.

stasi

Всичко зависи от типа кожа, някой хора нямат и една пъпчица, а аз какви проблеми имах...

nanonini

Много помага за състоянието на кожата приема на бирена мая. Освен това трябва много хубаво и редовни грижи за почистване на кожата на лицето. Начина на живот и храната също оказват голямо влияние :)

stasi

Аз изпробвах маска с аспирин и лимонов сок, много съм доволна.

paraton

Това определено ще го опитам!

sahokpushok

Здравейте!
При мен се появи акнето след второ раждане. Дерматолог ми изписа медицинска козметика,която ползвах и след спирането й, то се появяваше отново. След дълго търсене намерих решение, сапун против акне с минерали от Мъртво море. Понеже в България има много фирми които предлагат тази козметика, аз се спрях на Sea of Spa на фирма Spa at home. Тя е израелската и внос на продукцията е от там, а не чрез трети страни. Моят дерматолог ме подкрепи в избора и сега нямам проблеми, понеже го използвам всеки ден, а то освен,че лекува, премахва излишното омазняване.
На сайта им няма този сапун, но ако им напишете, те ще Ви отговорят, че го имат в продажба. Струва около 14 лева, но на мен ми стига за два месеца и повече. Ползвам и кремовете им и  съм много доволна. Много са икономични и се използват целогодишно за разлика от друга козметика.
Това им е сайта http://www.spaathome.bg/

diinana

Маска от хума няма ли да помогне?

stasi

Доста често помага.

TheNet

Причините за поява на акнето могат да бъдат различни и затова може нещо, което помага на един, да не помогне на друг. Така че най-добре е първо да се установи причината за появата на акне, според мен.

Go Up