Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

rosalka

Много добър е антицелулитния на Oriflame а и също да се използва серията с морски водорасли, те намалят целулита а и правят кожата мека.

Ina

abe i az imam strii :((( i vypreki 4e otvsqkade 4uvam 4e ne se mahat po nikakyv na4in se nadqvam da ne e vqrno i da ima ili nqkakyv kozmeti4en produkt ili 4rez operaciq za6toto e ujasno grozno !!! :((( molq vi ako znaete ne6to po vyprosa kajete mi za6toto zapo4vam da se kompleksiram super mnogo ....

Мони

Аз също имам целулит и ползвам Aura Slim (продава се само в аптеките струва около 6 лв) според мен има ефект!Имам стрий с тях как да се справя?


илиана

вярно ли е че ако се пие много вода се намалява целулита?

Ined

Zdraveite,
predi dosta vreme prochetoh v edna "jenska" knijka recepta za borba s celulita, ot koiato vidiah rezultat varhu moia blizka.  Receptata e slednata: 1 supena lajica izsushen i  natroshen brashlian se zaliva s 500 ml. studena voda. Ostavia se da prestoi 24 chasa, sled koeto vednaj na den se vtriva cialoto kolichestvo na mestata kadeto imate celulit. Masajirate intenzivno do palnoto mu poglashtane ot kojata. Triabva da ste uporiti i postoianni! Moiata bratovchetka beshe otslabnala MNOGO samo za 3 meseca i  niamashe niakakav celulit. Niama i do dnes. Vajno e, razbira se, da se dvijite mnogo. Zabeliazah, che brashliana se sadarja ot vsichki mazila sreshtu celulit, iavno ima zashto, a po-evtin ot tozi edva li ima. Uspeh!


Faith

zdraveite,
imam celulit,no nqmam nikakvo nadnormeno teglo,dori sam pod normata spored men(178sm/57kg)...ot skoro zapo4nah da sportuvam mnogo intenzivno,no mislq,4e ne se povliqva...kajete kakvo drugo da prilagam i ima li spasenie vaob6te

denica

samo Ikarov!

Мара Дундата

Няма спасение от целулита. Натиснал ме е яко и не ме пуска! Моя мъж кат ма плесне по гъза и са треса кат огромна купа с желе.

над

zdr,
njakoi polzval li e anticelulitnia gel na Vichy i pomaga li?Estestveno sa4etano s uprajnenia i dieti(makar 4e ne sam po dietite)

dragon

ima ,edinstveniq na4in e da hodi6 na sauna i pravi6 kros4eta kato......hte stane trqbva da si mnogo uporita :)))

ZLATI

Здравей,аз сам ползвала продукта на ВИШИ за целулит,но не усетих кой знай какъв ефект,но пак от продукта на РОК антицелулитен крем модилиращ сам много доволна.При парвата опаковка не усетих никакъв ефект,ползвах я месец,взех си втора и ефекта постепенно взе да се проявява,засега това е продукта,който досега ми е повлиал положително,наскоро приятелка ми похвали й АУРА СЛИМ,нямам идеа как действа,но тя бе много доволна.


nesi

Spoko be hora striite mogat da se premahnat.NO.... s mnogo uprajnenie i mnogo mazila,vajnoto e kojata da e redovno hidratirana.Ina4e uprajneniqta mnogo pomagat.Ma4itelni sa uprajneniqta no rezultata e dobar

Wessi

Спортувам повече от това което е описано, но целулита ми е от много рязка промяна на теглото през ученическите години (т.е. от преди около десетина).
В случай че се спазва всичко, но се пият дневно 2 (или 3 най-много) кафета - нормални ще има ли ефект или усилията са напразни?

Боряна

Здравейте!
След раждането на сина ми се оказах с 25 кг наднормено тегло и ужасен целулит... Искате ли да ме видите сега колко съм горда с фигурата си?! Ползвам антицелулитния гел на AVON. Повятвайте, този продукт прави чудеса!

ането

Здравейте момичета!
За мен най-добрата терапия срещу целулита е дермосоник терапията. Прави се през ден между 10 и 20 процедури с продължителност 1 час. Терапията е на принципа на вакуумен масаж като преди това чрез ултразвук ти вкарват антицелулитен гел. Намалих обиколката на бедрата си с 6см, а кожата ми видимо се заглади. Определено си заслужава и ви я препоръчвам искренно. Салона където ходя е в Лозенец - 9620173.

Go Up